Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak a kövér nőket...

Miért csak a kövér nőket cseszteti mindenki ha nyáron lenge ruhában vannak? A dagadt pasikat miért nem?

Figyelt kérdés

Ugye itt a nyár, egyre több a kérdès itt is, hogy a dagadt vagy éppen túl sovány nők mièrt vesznek fel lenge ruhát, mert senki nem kíváncsi a testükre milyen csùnyák stb.

Na most az senkit nem zavar ha a 150 kilós tohonya pasi felvesz egy trikót amiből kilóg a szőrös büdös hasa alja. Vagy mikor felemeli a karját egy fèrfi és megjelenik az izzadságtól összecsomósodott hónaljszőre amit b*szik levàgni vagy legalább dezodort használni? Vagy mikor pasik félmeztelenül mászkálnak nemcsak az utcán de a bevásàrlóközpontban is. A csontváz fiúkákròl nem is beszélve akin ùgy lòg a trikò hogy opdalt kilátszanak a bordáik.

Mièrt csak a csùnya nőket piszkálják hogy takarják el magukat? Egy dagadt faszi se szebb látvany mint egy nő. Tipikus kettős mérce.



2017. jún. 27. 11:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%
Miért undorítóbb nőben mint férfiban? Ezt mondjátok már el nekem légyszi. És nem, nem vagyok kövér. Ez tök ugyanaz, mint amikor a férfi csalja a nőt, mert nekik szabad, az dicsőség, de ha a nő lép félre akkor már qrva.
2017. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
4%
Dehogynem az vagy.
2017. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
18%
Nem unod még kérdező? Muszáj embereket összeugrasztanod?
2017. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, azért, mert gyűlölöd a férfiakat, még nem biztos, hogy azt a kérdést egy férfi tette fel.

Valószínű, inkább egy vékony lány volt...

Én férfi vagyok, nem vagyok rosszul egy nőtől sem, az viszont már érdekes, hogy rengeteg nőtől hallottam már azt, hogy szabályosan undorodnak a férfiaktól.

Hát nem tudom, ez normális-e, én azért magamba néznék...

2017. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
8%
Mert undortiobbak mint a ferfiak. Zsiros disznok fujjj
2017. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
#14: A büdös, ápolatlan férfiaktól.
2017. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem mitől lesz kevésbé undorító egy szőrös dagadt, izzadt, büdös pasas mint egy ugyanilyen nő. Szerintem azért szólják le jobban a nőket mert őket könnyebb kritizálni a külsejüket illetően.
2017. jún. 27. 12:14
 18/32 anonim ***** válasza:
79%
Kövér nő vagyok, de senki nem piszkál, hogy atakarjam el magam
2017. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%
Én felettébb undorítónak tartom a dagadt férfiakat is nyáron, de a nem dagadtakat, meg az öregeket is, kiváltképp amikor nyitott ingben mászkálnak. Neem, nem az irigység beszél belőlem.
2017. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
11%

"Egy férfi nem kövér. Csak a kövér nő a kövér."


- Peter Griffin.

2017. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!