Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak a kövér nőket...

Miért csak a kövér nőket cseszteti mindenki ha nyáron lenge ruhában vannak? A dagadt pasikat miért nem?

Figyelt kérdés

Ugye itt a nyár, egyre több a kérdès itt is, hogy a dagadt vagy éppen túl sovány nők mièrt vesznek fel lenge ruhát, mert senki nem kíváncsi a testükre milyen csùnyák stb.

Na most az senkit nem zavar ha a 150 kilós tohonya pasi felvesz egy trikót amiből kilóg a szőrös büdös hasa alja. Vagy mikor felemeli a karját egy fèrfi és megjelenik az izzadságtól összecsomósodott hónaljszőre amit b*szik levàgni vagy legalább dezodort használni? Vagy mikor pasik félmeztelenül mászkálnak nemcsak az utcán de a bevásàrlóközpontban is. A csontváz fiúkákròl nem is beszélve akin ùgy lòg a trikò hogy opdalt kilátszanak a bordáik.

Mièrt csak a csùnya nőket piszkálják hogy takarják el magukat? Egy dagadt faszi se szebb látvany mint egy nő. Tipikus kettős mérce.



2017. jún. 27. 11:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%

Nincs kettős mérce.

Én senkit sem szólok meg. Max. megnézem kicsit, ha nagyon feltűnő valamiért. Mindegy, hogy férfi vagy nő.

Egyébként egy bálna férfi előnytelen ruhában ugyanannyira nem kellemes látvány, mint egy nő.

2017. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
11%

"Egy dagadt faszi se szebb látvany mint egy nő."


Pedig de.

2017. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
18%
Még hogy nem vagy figyelemkoldus 😂😂😂
2017. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
68%
Igazad van kérdező. Undorítók a dagadt palik, de a csontvázak is ugyanúgy. Rengeteg gusztustalan, büdös pali mászkál az utcákon. Sokszor a hányinger kerülget. A férfiak többsége úgy gondolja, a nőnek kell csak jól kinézni, ők meg nyugodtan lehetnek undorítóak, mert egy férfinél nem a külső számít.
2017. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát szerintem semmivel nem szebb látván egy dagadt pasi mint egy dagadt nő. Főleg ha még a sok szőrtől pállott izzadtság szaga is van.
2017. jún. 27. 11:39
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Mi ez az általánosítás?Én senkit sem csesztetek emiatt,mindenki úgy megy utcára ahogy akar.
2017. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
13%
Nőbe undorítóbb az ilyen. A kettősmércéről pedig ne magyarázz. Pl a bíróság a legszemetebb qrvának is előbb adja a gyereket, mint az apának.
2017. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
2017. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Leszögezném hogy nem a 9:34-es kérdező vagyok!
2017. jún. 27. 11:51
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Azért ez nem így van. Tudod te milyen az, mikor felszállsz a villamosra és majd elhányod magadat a sok büdös embertől? Egyik nap bementem a postára, de ahogy beléptem öklendezni kezdtem. Ki kellett jönnöm, olyan szag volt bent. Majdnem kihánytam az ebédemet.
2017. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!