Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak a kövér nőket...

Miért csak a kövér nőket cseszteti mindenki ha nyáron lenge ruhában vannak? A dagadt pasikat miért nem?

Figyelt kérdés

Ugye itt a nyár, egyre több a kérdès itt is, hogy a dagadt vagy éppen túl sovány nők mièrt vesznek fel lenge ruhát, mert senki nem kíváncsi a testükre milyen csùnyák stb.

Na most az senkit nem zavar ha a 150 kilós tohonya pasi felvesz egy trikót amiből kilóg a szőrös büdös hasa alja. Vagy mikor felemeli a karját egy fèrfi és megjelenik az izzadságtól összecsomósodott hónaljszőre amit b*szik levàgni vagy legalább dezodort használni? Vagy mikor pasik félmeztelenül mászkálnak nemcsak az utcán de a bevásàrlóközpontban is. A csontváz fiúkákròl nem is beszélve akin ùgy lòg a trikò hogy opdalt kilátszanak a bordáik.

Mièrt csak a csùnya nőket piszkálják hogy takarják el magukat? Egy dagadt faszi se szebb látvany mint egy nő. Tipikus kettős mérce.



2017. jún. 27. 11:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
e a férfi is legyne igényes, mert rohadt gusztustalan, aki nem, és én se hiszem el, hoyg őnem akar tetszeni.
2017. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
72%
Kövér nő vagyok én is de engem se piszkál senki pláne, hogy leszarom a kotonszökevényeket akik ebbe lelnék az örömüket. Akinek nem tetszik nem néz rám,de megjegyezném aki tovább lát a külsőségeken az észreveszi a kövér emberben is a szépet.Rengeteg barátom van,és pasikba sem volt hiányom sose.Mellesleg én sose piszkáltsm senkit azért ahogy kinéz,pedig nem kell ahoz kövérnek lenni hogy valaki ronda legyen.Mindenkibe van hiba, abba is aki azt hiszi hogy ő tökéletes.Szerintem a kövér pasi is ugyanúgy néz ki mint a kövér nő.Valakinek tetszik valakinek nem.Arról nem beszélve hogy ha a kövér nő vagy pasi nem lenge ruhákban lenne,akkor irtóra izzadna,és előbb utóbb büdösödik,ami hidd el kellemetlenebb mint a kinézete...
2018. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!