Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van (itt) ennyi őnjelölt...

Miért van (itt) ennyi őnjelölt koelhó és szabópéter?

Figyelt kérdés

Levágta a kezed a fűrészgép? Sebaj! Mosolyogj! Elcsapta anyádat a vonat a szemed láttára? Ugyan már, ne sírj! Apád és anyád élettársai terrorizáltak gyermekkorodban, elvitték otthonról a pénzt a kocsmába, ami miatt éheztél? Bagatell, fiú!


Kicsit sarkítottam, de remélem, kiérezhető belőle az, amit mondani akartam.


2017. jún. 27. 12:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*önjelölt
2017. jún. 27. 12:19
 2/16 anonim ***** válasza:
Net doktorok hiszik magukat... akik a 100%-ra hajtanak... ők pontosan lexarják mi van az emberrel... fontosnak erzik magukat.... kiirják a sablont kapják rá a zöld pacsit és betör az orgazmus.....
2017. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ilyen apróságokon. Engedd el ami bánt. Boldog élet. Ma. (irónia)
2017. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az ilyenektől én is rosszul vagyok,amikor olyan dolgokba belemagyarázzák hogy jó amiből igazán csak hátrányod származik.
2017. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Ez életfelfogás kérdése. Alapvetően én is olyan vagyok, hogy mindenből a megoldást keresem, egy percig nem rágódom a negatív dolgokon. Igyekszem azt keresni, ami előre visz. A hülyeségeket, ideget is úgy győzöm le, hogy megkérdezem magamtól: visz előre? NEM. Akkor? Egy negatív helyzetbe beleülni és hosszabb ideig azzal magyarázni a későbbi boldogtalanságunkat nem tartom célravezetőnek. Ez a jajgassunk egy kicsit magyar specialitás. Elmondom: nem igazán szoktam tanácsokat osztogatni másoknak, csak azt akartam leírni, hogy különböző felfogásúak vagyunk. Ennyi!
2017. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért néha elkaphatsz egy-egy hasznos beröffenést, még ha a többség tényleg csak önjelölt koelhó, vagy zöld pacsigyűjtő is csak. Amikor valami tényleg szar, akkor úgyse a Gyakorira jössz búslakodni, hanem megemészted a magad módján, ha meg mégis ide jössz, úgyis csak egy kis sebnyalogatásra vágysz.
2017. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát koelhó és szabópéter is kb. ilyen szintű fantasztikus életigazságokat tud, mint az itt válaszolók :)

Szóval ők sem rosszabbak náluk.

Ez is egyfajta felfogás. De nemcsak ilyen extrapozitív válaszok szoktak lenni.

2017. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az 5-ös kimondta a lényeget! Különböző felfogásúak vagyunk. Akkor mit kell a túlbuzgó oravecznóra-fanatikusoknak cseszegetni azt, aki rossz életszakaszban van (vagy az egész élete egy csőd)? Abban pedig nem értek egyet a 6-ossal, hogy akinek baja van, az nem jön fel ide. Dehogynem, sokan azért írnak ki ennyiszer elkeseredett hangvételű kérdést, mert nincs, aki meghallgassa őket. SEMMILYEN segélykérést sem szabad félvállról venni! Ez most olyan dolog, hogy a mentősökkel is néha szórakozik egy-két idióta, de nem tehetik meg, hogy emiatt nem mennek ki a megadott címre a következő hívás esetén. Értitek a párhuzamot?
2017. jún. 27. 12:48
 9/16 anonim ***** válasza:

"ha meg mégis ide jössz, úgyis csak egy kis sebnyalogatásra vágysz."


"Abban pedig nem értek egyet a 6-ossal, hogy akinek baja van, az nem jön fel ide."


Most akkor melyik részében nem értesz egyet? :D

2017. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Carpe diem, drága gyermekeim! Csak mosolyogjatok, és az élet visszamosolyog rátok 😚😂😂😂
2017. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!