Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van (itt) ennyi őnjelölt...

Miért van (itt) ennyi őnjelölt koelhó és szabópéter?

Figyelt kérdés

Levágta a kezed a fűrészgép? Sebaj! Mosolyogj! Elcsapta anyádat a vonat a szemed láttára? Ugyan már, ne sírj! Apád és anyád élettársai terrorizáltak gyermekkorodban, elvitték otthonról a pénzt a kocsmába, ami miatt éheztél? Bagatell, fiú!


Kicsit sarkítottam, de remélem, kiérezhető belőle az, amit mondani akartam.


2017. jún. 27. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én speciel azért, hogy pár pozitív gondolattal segítsek az elkeseredett embereknek, mert már nekem is sokan segítettek. Vagy jobb lenne mindenkinek azt írni, hogy akaszd fel magad?
2017. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Sajnos a mentősök sem mennek ki minden esethez :( Visszatérve, ha valaki panasszal, bánattal jön ide, sokan abból indulnak ki, hogy ki akar mászni a gödörből és azért ír. Tehát igyekeznek jótanácsokat és egy kis optimizmust adni. Persze van olyan is, aki a bánatára partnereket keres, akik azonosulnak a problémájával, támogatják a búsongásban. Ők viszont nem fognak segíteni rajta. Azzal, hogy más is leírja, hogy neki meg még sz@rabb, azzal nem lesz jobb. Optimális, megvalósítható tanácsokat kellene adni, amin a kérdező elgondolkodik.
2017. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez engem is idegesít, de én most tudtam meg, kik ezek az emberek.
2017. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én azokat nem csípem akik még megforgatják a tőrt a sebes szívekben.
2017. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 A kérdésben lényegében ugyanezekre gondoltam. Azokra, akik a ,,pozitív gondolkodás" nevében belerúgnak egyet a földön fekvőbe. Undorító...
2017. jún. 27. 19:50
 16/16 anonim ***** válasza:

Az ilyenek általában esélytelenek az élet minden területén.

És jobb is.

2017. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!