Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Himlős vagyok mit tegyek?

Himlős vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval ma 3. napja hogy himlős vagyok ès nagyon viszket tudom nem szabad vakarni ès nagyjából be is tartom ! Ma reggel 38,2 C lázam volt !! Általában hány napig tart ?? Ha valaki tudja ès leírná nagyon megköszönnèm !! Használni használok rázókeverèket ès persze lázcsillapítót de reggelente ès este nagyon rosszul vagyok !! Este csak 1 órát aludtam ami èlèggè kevès az esti 9-10 óra alvásomhoz kèpest !!! Ha tudjátok mit lehet mèg tenni ahoz hogy tűrhető legyen a himlő nagyon megköszönnèm 12F

2017. jún. 29. 08:38
 1/4 anonim válasza:
menj el orvoshoz!! ő majd ad rá krémet amivel ha kened nem fog viszketni. és míg nem mész vizes ruha és ne vakard
2017. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló ! Köszönöm már voltam orvosnál mikor ez az egész kezdődött fel is írta a rázókeverèket de a vizesruha mèg új szóval kipróbálom
2017. jún. 29. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ígérd meg, h nem vakarózol! Nagyon ronda ragyák maradhatnak vissza. Komolyan mondom, bírd ki. Foglald el magad valamivel.
2017. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megígèrem eddig nem valaróztam inkább csak finoman simogattam !! Főleg a látható helyeken !!
2017. júl. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!