Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek szokott hiányozni egy...

Nektek szokott hiányozni egy olyan ember, akinek az érdeklődési köre és a hozzáállása is ugyanolyan mint a tiétek?

Figyelt kérdés

Van ilyen barátotok? Vannak ilyenek többen, akikkel nem tudtok mindent megbeszélni, elbeszélgetni, hanem mindegyikükkel egy adott témát?

Nekem néha hiányzik, hogy nem oszthatom meg a gondolataimat senkivel, mert le vagyok hülyézve, vagy csak ki vagyok oktatva...



2016. jan. 14. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon hasonló, de ő nem úgy a barátom, ahogy egy "igazi" barát barát tudna lenni, na az nagyon hiányzik. Utólag bizonytalan vagyok, hogy régebben volt-e, de előfordult, hogy valakivel nagyon jól éreztem magam, csak elveszítettem.

Nem az a gond, hogy nem oszthatom meg a gondolataimat, nem szoktak hülyének nézni, hanem vagy fogalmuk sincs azokról a dolgokról, amik engem nem is az, hogy érdekelnek, de pl. egy cikk erejéig belefutottam a neten és lettek róla gondolataim, vagy az enyémmel szögesen ellentétes, esetleg túl PC gondolataik vannak, én meg nem vitatkozni szeretnék folyamatosan és teljes egészében, hanem csiszolni az apró részleteket, kiegészíteni egymás gondolkozását..

Hát, ez van..

2016. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2016. jan. 14. 11:49
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem csak ilyen barátaim vannak. Ha valakivel nem tudok elbeszélgetni, vagy nagyon egyoldalú, unalmas a társalgás azzal egy idő után széthúzunk, mert én nem szeretek energiát meg időt pazarolni olyanokra, akik lehülyéznek vagy nem értik, miről beszélek.
2016. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, megértem, nekem sincsenek ilyen barátaim, mert elhanyagoltak én meg nem tepertem utánuk így...

Az a baj, hogy nem is találok olyanokat, mint akik neked vannak. Lehet, hogy az én agyamban van baj.

2016. jan. 14. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon kutyás vagyok. Legjobb barátnőm szereti a kutyákat,de azért vele nem lehet bele menni a dolgokba vagy hozzászólni se nagyon tud.Csak felszínesen. Ezzel nincsen baj.


Kutyakozmetikusnak tanultam volt két oktatóm akikkel mai napig tartom a kapcsolatot mivel jóval idősebbek így nem csak kutyás dolgokban is 100x tapasztaltabbak de az élet más terén is. Havonta 2x-3x megyek meglátogatom őket és beszélgetünk. Kutyás dolgaimat meg kibeszélem velük amit barátnőmmel nem tudtam megvitatni :)

Ők nem a barátaim hanem nagyon jó ismerőseimnek mondom őket :) Viszont kutyás dolgokban bármiben a segítségemre vannak!! Ami nekem nagyon fontos.


Amíg nem ismertem őket addig hiányoztak ilyen emberek az életemből,velük teljes az életem :)

2016. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Van olyan ember, aki hasonló érdeklődésű körű...legjobb barátnőm

De nem tudok vele szinte semmit megbeszélni vele, mert olyan, mintha egy másik világban élne, más értékrend meg minden...

Van egy fiú -egykori legjobb barátom- aki már inkább az "én világomban" él, de sajnos már vele nem vagyok túl jóba...:/

Mondjuk így is jól elvagyok, nem hiányzik egy hasonló ember:D mindenki másmilyen és ez így van rendjén 😊

2016. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, régen se nagyon volt.

Átérzem a helyzetedet. Itt is az megy :/

2016. jan. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Volt 2ilyen barátnőm. Annyira szerettem őket, bármit megtettem volna értük. Mikor szerelmesek lettek nem igazán beszélgettünk már vagy csak azt mesélték, hogy milyen rémes a barátjuk. Azóta megházasodtak, gyerekeik vannak és számukra én vagyok a szemét aki cserben hagyta őket. 3éve a szüleimen kívül senkivel se tudok beszélni :( minden nap gpndolok rájuk, annyi mindenen mentünk át gimibe, de nekik én nem hiányzom
2016. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet.. Csak a felszínessèg,ès a többnèl több koppanás. Pedig az ember azon van,hogy találjon ilyen embereket..de marh*ra nehezen megy.~


22/L

2016. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!