Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a youtuberne...

Szerintetek ennek a youtubernek csúnya és sárgás a bőrszíne?

Figyelt kérdés

Teljesen ironikus, hogy elől a fogát nem tudja megcsináltatni, de szoliba járni igen.

https://www.youtube.com/watch?v=WrsbZ7CS5e0


2017. júl. 2. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Semmi gond se a fogaival, se a bőrszínével.

Egyáltalán nem csúnya sárgás.

2017. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Itt jobban látszik a foga:

https://www.youtube.com/watch?v=zjHnMGVJvRs

Amúgy nem a sárgaságra értettem.

2017. júl. 2. 12:02
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Lány vagy? Miért kell minden láynak leszólnia másik lányt ha az jobban néz ki?

Van egy anyám és nővérem. Ismerem már az ilyen helyzeteket :D

Szerintem sincsen semmi baj sem a fogaival, sem a bőrével. (Meg a kamera is torzít/elszínesít sok esetben.)

2017. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg akkor is ha ven egy kis bőr/fog hibái, téged miért zavar?
2017. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincsen vele semmi gond, egy átlagos lány, aki nincs tökéletesre maszkírozva, photoshoppolva.
2017. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy én hogy nézek ki? Erre a lányra meg egyáltalán nem vagyok irigy. Csak utálom, hogy ha egy youtuber nem az önelfogadásra buzdítja nézőit, miért kell reklámozni hogy ő annyira lebarnult a napozással, és a szoláriummal.
2017. júl. 2. 12:08
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Én sem értem miért kell a szolit reklámozni ami sok országban be van tiltva. A foga meg tényleg elég csúnya így szerepelni egy csatornán igénytelenség.
2017. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Szóval kedves 12:11, akinek nincs Hollywood-i mosolya, az haljon meg, de ne vegyen fel videót magáról. Sőt ne is fotózkodjon. Gondolom te sem vagy tökéletes, mégis jogot formálsz arra, hogy azt csináld, amit szeretsz. Mi lenne, ha valaki azt mondaná, túl csúnya valamid, hogy a hobbidnak élj, vagy lefotózd magad?
2017. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van egy pár magyar youtubernek fogszabályzója, de azzal nincs probléma, hiszen próbálnak azért tenni, hogy a fogaik szebbek legyenek. Viszont ő még azt 1 fogát, ami rosszabb sem képes megcsináltatni, és nem azt írtam hogy annyira hófehéreknek kellene lennie a fogainak. Engem viszont irritálnak az olyanok, akik a nézőinek reklámozzák úgymond a szoláriumot, hiszen attól már nem hófehér. Mint ha a fehér bőrszín, valami rossz dolog lenne.
2017. júl. 2. 12:51
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
8. Azért pár fogat megcsináltatni nem nagy dolog, meg egészség kérdése is. No mindegy ilyen hozzászólásokat olvasva megértem hogy miért járnak szuvas, fogköves foggal az emberek. Egyébként van önkritikám látom a saját hibáimat is. A szolárium egészségtelen nyugaton ezt már tudják.
2017. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!