Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a magyar Youtube videósokról?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen felesleges és haszontalan, semmitmondó és számomra kínos videókat gyártanak, hogy az hihetetlen, és mégis több százezren nézik a videóikat, sőt rajonganak értük, igaz legtöbbje tini.


Párat összeszednem, akiket ismerek, és úgy gondolom, hogy nincs értelme annak, amit csinálnak:

Royalszabi, PamKutya, luckeY, UNFIELD, Viszkok Fruzsi, Barni., I Have No Idea Hungary, Boldzer, Már megint Kitty, OwnMcKendry, Radics Peti, Dezső Bence, BENIIPOWA


2017. júl. 2. 15:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül a videósokat kell hibáztatni, a többség csak olyan videókat gyárt amire igényt tart a retardált tizenéves közönség...
2017. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
11. De az a videósok döntése, hogy alávetik magukat a tömeg akaratának vagy nem.
2017. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

A youtube videósok is olyanok, mint kábé minden más jelenség, ami/aki része a szórakoztatóiparnak: vannak köztük igényesek, és vannak erőltettek is, vagy legalábbis olyanok, akiknek a jelenlétük és sikerességük igencsak megkérdőjelezhető.

Én azoknak a videósoknak a munkásságát tudom értékelni, akiken látom, hogy némi energiát fektetnek bele a produkciójukba, nem csak bekapcsolják a kamerát, összeimprovizálnak előtte valamit és kihányják a youtube-ra, aztán elégedetten hátradőlnek a székükben (Herby, Unfield, meg a legtöbb semmitmondó vlogger).

Csak néhány példa azok közül, akiket szeretek és követek:

1: Hollywood Hírügynökség: tény, hogy Gergő manapság képes egy ripacs showmanként viselkedni, de ettől még a csatorna alapszellemisége nem változott. Ugyanúgy megvannak az epizódok mögöttes mondanivalói, ugyanúgy megkapjuk a részletes filmkritikákat és ugyanúgy bele van csempészve a humor. Gergő nem felejtette el, hogy honnan indult és miért szerették meg a munkásságát az emberek, nem úgy, mint néhányan (khhmm khmm Videómánia...). A HH rengeteget segített abban, hogy én is megfogalmazzam a saját véleményemet a világról, és ne hagyjak minden hülyeséget lenyomni a torkomon.

2. Justvidman: számomra ő az etalon, a videói egyszerre érdekesek és eszeveszettül viccesek. Látszik a belé fektetett munka, nagyon sajnálom, hogy már hosszú hónapok óta nem jelentkezett új anyaggal.

3. Cschannel: Csebe szerintem még mindig nem igazán találta meg a saját stílusát, látszik rajta, hogy sokszor feleslegesen produkálja magát, hogy viccesebb legyen, de én ezt a fiatal korának számlájára írom. A videóiban ettől még látszik, hogy utánanézett a dolgoknak, jól összerakta őket és igyekszik szórakoztatóan átadni a tartalmat. Egy rakás érdekes dolgot megtudtam már általa.

4: Pamkutya: keveset vállalnak ugyan, de nem lehet mondani, hogy azt nem maxolják ki teljesen. Nagyon szimpatikus és közvetlen arcok mindketten, volt egy jó ötletük a szórakoztatásra, az emberek pedig vevők voltak rá, úgyhogy máig folytatják. A paródiáik viccesek, tartalmaznak némi mondanivalót is és látszik a beléjük fektetett energia, hogy ezeket igenis kitalálták, leforgatták és dolgoztak vele rengeteget. Ha nem is készítik fel az életre a fiatalságot a videóikkal, legalább nem az igénytelen hülyeséggel mossák az agyukat, mint manapság Dancsó Péter.


Napestig folytathatnám a felsorolást, ha akarnám, de akkor valószínűleg olyan hosszú lenne ez a komment, hogy senki se olvasná el.

2017. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy feleslegesnek tűnnek, de ezeket kikapcsolódás miatt nézik az emberek,nem feltétlenül azért, h itt jöjjenek rá az élet értelmére. :D Szóval ami nem tetszik csak simán ki kell kerülni és keresni valami kedvedre valót.
2017. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ahh én már nem vagyok tini, de Radics Petin én is szakadok néha. Aminek szerintem nincs MÁR értelme az Dancsó.. :( régen még jó volt, most erőltetett, tiniknek, gyerekeknek csinálja a fejét..

Amúgy én inkább PaulStreet, CultureGeeks fan vagyok. Paul is hiába tini, de normális értékrendje van, és igencsak éretten gondolkodik.

2017. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, minden youtubernek megvan a saját közönsége, és a saját közönségének nyilván van értelme annak, amit csinálnak.


A felsoroltak közül a többséget nem is ismerem :D. Akit ezek közül rendszeresen nézek, az Fruzsi, de vele olyan love-hate kapcsolatban vagyok, mert néha tök értelmes videókat csinál (én alapvetően érdeklődöm a szépségápolás, sminkelés iránt, így az újdonságos videói tetszenek), néha viszont egy két lábon járó reklám, és gyakran olyan videókat is csinál, aminek full nincs köze a csatornája profiljához.

Radics Petin meg én jól elszórakozom néha, nálam ő néha nagyon betalál, van, amikor meg erőltetett.


Amiket én nem tudok "értékelni" a saját részemről, azok a gameplay videók meg a random vlogok (pl. Unfield), mert én nem ezek iránt érdeklődöm. De az amúgy összességében elmondható, hogy szinte minden témában sokkal jobb videósokat találtam külföldön (és nem, nem pénzkérdés).

2017. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja, 16-os vagyok. 15-höz plusz egy pont, a CultureGeeks csapatot kifejezetten bírom!
2017. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Engem a magyarok nem igazán érdekelnek. Van akit megnézek, pl. TheVR (nagyon sok a belefektetett munkájuk), Radics Peti (akinek vannak eredeti ötletei és még nem is rosszak viccei). Volt, akiket régen néztem még, de inkább az angol és az amerikai videósokat preferálom jobban. Nem tudom, mennyire beszéled az angolt, de érdemes kipróbálni. Pár csatorna ami érdekelhet, ha nem vagy homofób (:P):

-Tyler Oakley

-Joey Graceffa

-Caspar Lee

-ThatcherJoe

-Marcus Butler

-MirandaSings

-AmazingPhil

-Daniel Howell



Én személy szerint mindegyikőjükön tudok nevetni, milliós feliratkozószámmal rendelkeznek :)

2017. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Annyi magyar videós van. Most csak párat mondtál. De én személy szerint szeretek innen néhány videóst. Nem hiszem hogy semmitmondóak max téged nem érdekel. Keress olyan csatornát amin olyan videók vannak ami érdekel. Nem hiszem el hogy nem találsz olyat. Egyébként addig ne szóld leőket amíg nem csinálsz jobbat. Barnival, Ábellel, Radics Petivel pl semmi bajom nincs. Jó nyilván nekem is vannak olyanok akiket nem szeretek de na.
2017. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
A Magyar YouTube egy rák ahogy van! Nincsenek csak elbaszott szopnzorált, és rejtett szopnzorációval tömött "tartalmak" (nem kell mondanom van kivétel)! Ez egy saját vélemény, és ha nem tetszik csinálj amit akarsz!
2017. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!