Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a tini/gyerek...

Mit gondoltok a tini/gyerek videósokról?

Figyelt kérdés
Én nem értem, miért lett ez ekkora divat, miért szeretik ennyire? Feltűnési viszketegség? Mit gondoltok arról, hogy rengetek és egyre több a tizen éves "vlogger"? Én amúgy szeretem őket, jót lehet rajtuk röhögni. Csak nem értem, régen nem volt ez ekkora nagy trend, és amúgy is ez a korosztály (legalábbis részben/eddig) név és arcnélkül szeretett tevékenykedni az interneten.

2015. jún. 18. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel én rühellem a gyerekeket, nem tudom -.-

38/f

2015. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek, én is utálm, és ettől függetlenűl szoktam rajtuk röhögni, de ez a jövedék egy génhulladék, mert nincs már természetes kiválasztódás és esik a minőségszint.
2015. jún. 18. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
felnőttként gyerekeket kiröhögni? nem tudom, én max. elkattintok, mert nem érdekel, nyilván nem én vagyok a célközönségük.
2015. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
15/f...:)
2015. jún. 18. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem van eszük, hogy ezzel képesek pénzt keresni és nem hamburgereket sütögetnek. Lehet, hogy sokaknak nem tetszik, de akkor is megkapják a pénzt a nézettségért.

A másik, az, hogy felnőttből ugyanannyi semmirekellő videós van mint gyerekből.

2015. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak a pénz miatt? Nem azért, mert "szórakoztató"? Amúgy, ha nem kapnának pénzt mi lenne? 1ik ismerősöm 10.000 után kapott 100 forintot.
2015. jún. 18. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"régen nem volt ez ekkora nagy trend"

OK, régen nem volt ilyen fejlett a technika. Internet már van 10en, 20on, nemtom hány éve, de a videótechnika nem volt ekkora kapcsolatban a nettel. Most meg? Teló-fotó-FB, azonnal megoszt6od.


Régen? Nézzük hogyan ment volna ez:

- fogod a VHS kamerát

- csinálsz pér felvételt

- bedigized a kazit

- még talán meg is tudod valahogy vágni

- aztán feltöltöd közel fos minőségben a yt-ra…


Nem okés. :))

2015. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 24. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!