Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is ranjongtok bizonyos...

Ti is ranjongtok bizonyos korokért?

Figyelt kérdés
Na jó a megfogalmazás rémes, jobban nem jött ki. A lenyeg az ,hogy enegem egy ideje nagyon érdekel a 80-90-es évek. Mivel 17 éves vagyok, erről lemaradtam. Zenében is ekkor megjelent/befutott bandákat hallgatok, és valahogy úgy visszaménnék. Persze ezt mind csak amerikában. Mások is vannak így?
2017. júl. 3. 21:27
 1/7 anonim válasza:
Nekem is van olyan kor, ami nagyon érdekel.:)
2017. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ezért a korért. Én akkor voltam kisgyerek és tini. Nagyon sok minden van, ami tetszik abból a korból, főleg így, hogy én meg is tapasztaltam, hogy milyen. Szívesen lettem volna felnőtt abban a korban.

De mondjuk én itthon :)

És nekem egy-egy szám, egy-egy ruhadarab vissza is hozza az akkori életérzést és emlékeket.

2017. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a középkorért. Nem szeretnék ott élni, de sok minden jobban tetszik, mint a mai korban.
2017. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az 500-as, 800-as, és 1100-as évekért. Intenzitását tekintve, mint egy kitörő vulkán.

Ugyanakkor, az ókori Európa bizonyos korszakai/kultúrái is rendkívül lenyűgöznek érzelmileg.

2017. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a Stranger things sorozatot, ez valami hihetetlenül hitelesen visszaadja a 80-as évek hangulatát:


[link]

2017. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a középkorral és a viktoriánus angliával ( iparosodás kora ) vagyok így. Bármelyikben szívesebben élnék mint a maiban.
2017. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Én az emberiség kialakulása előtti korért rajongok.
2017. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!