Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok pedofil van? Mért van sok...

Sok pedofil van? Mért van sok bejelentetlen eset?

Figyelt kérdés

Az ismeretségeben történt 3 eset ami elég erősem pedofiliának számít, mégsem keltette fel senkinek sem a figyelmét.

1. történet:

Egyik barátom és az ő ismerőse között egy ehez hasonló beszélgetés folytle.

-A barátnőm ballagásáról jövök.

-Melyik gimiből ballagott?

-Nem gimi, hanem általános iskolából.

Azt kell tudni hogy a férfi 22 körüli és már évek óta együtt van a barátnőjével ezért még durvább hogy még csak most ballagott el... én nem, nem viccel facebookon is együtt vannak.


2. történet:

14 évesen az egyik osztálytársammal összejöttem. Nem volt valami jó a kapcsolatunk ezért szakítottam vele. Pár hónappal később összejött egy másik fiúval. A lány még mindig 14 volt, de az új partnere egy 34 éves asztalos volt akinél sokszor napokat töltött el és szó szerint mindent csináltak. Erről a kapcsolatról is sok ember tudott még a szülei is.


3. történet.:

Egy ismerősöm ismer egy meleg fiút aki még 13 évesen összejött egy milliomos 35-40 körüli üzletemberrel. Már kb 6 éve együtt vannak. Az ő kapcsolatukról is tud mindenki. A facebookon büszkélkednek vele a kezdetektől.


Mindhárom eset nyíltam történt, úgy hogy több ember is tudott róluk többek között felnőttek is. Ezek nem számítanak pedofíliának, hogy senki sem jelentette be őket és semelyik férfit sem zárták börtönben.


Ha ez nem számít annak, akkor mi?


Ha ez a 3 dolog megtörténhetett az ismeretségemben akkor rengeteg ehez hasonló bejelentetlen eset lehet...

Nem egy kis faluban lakok egy eldugott helyen ahol még elképzelhető, hogy a helyiek eltusolják. Budapest belvárosában lakok jó módú ismerősökkel...



2017. júl. 5. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

A pedofília a testileg éretlen személyekre bukik, szóval emiatt nem számít annak.

Jogilag azért nem lehet következménye, mert a szexuális kapcsolat 14 év felett mindkét fél beleegyezésével legálisnak minősül.

2017. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
A pefofil* bocsánat, fáraft vagyok.
2017. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Te tudsz rá a legjobban válaszolni kérdező, mindegyikrol tudsz, mégsem jelentetted? Írd le ide, hogy miért és meg is válaszoltad a kérdésed..
2017. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az első és a harmadik történetben 14 év alatti fiatalokról van szó. A második meg pont a határon 14 évesen...
2017. júl. 5. 23:14
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem pedofília. Akkor az, ha a gyerek 7-10 éves, nemileg éretlen.
2017. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A 2. történetnél én is gyerek voltam. A szüleimnek elmondtam. Elszörnyűlködtek de nem tettek semmit sem.

1 és 3 történet bejelentése miatt sok barátot elvesztettem volna.

2017. júl. 5. 23:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt jogilag csak a 3. story szamit pedofilianak, a masik kettoben siman csak a hanyinger fogott el. De az 1. a leggazabb... ha mondjuk csak 1 evvel ballagAs elott jottek ossze, akkor mondjuk az is buntetendo kategoria, azon kivul h undorito a srac reszerol.
2017. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Most a To catch a predator régi amerikai TV műsor nézése közben jutottak eszembe a történetek és ezért tettem fel a kérdést.

https://www.youtube.com/watch?v=qwlBLaqGyWg


Itt a 24 éves férfit is pedofilnak nevezik aki egy 15 évessel akart összejönni. Persze amerikában mások a törvények és értem, hogy ez még nem lenne büntetendő Magyarországon, de attól még pedofilnak számít csak nem büntetik...

2017. júl. 5. 23:37
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem számít pedofilnak, attól, hogy úgy nevezik. Ez az antifa által használt logika egyre gyakoribb jelenség ahogy észrevettem.
2017. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Cickányoknál ez teljesen természetes, és szerintük, amelyik már dug, az felnőtt. Az első esetben nagyon szép dolog, hogy elvégezte a 8 osztályt, és nem hullott ki már elsőben.
2017. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!