Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz vagyok?

Szerintetek gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni, hogy nem vagyok rib@@nc.

A párommal 4 éve vagyok együtt, ő nekem az első minden téren. Előtte nem volt senkim. Teljesen egyszerű lány vagyok, nem tartom magam annyira csúnyának de ritkán kapok pozitív visszajelzéseket férfiaktól. Meg nem is úgy jön ki sokszor a helyzet, nehezen oldódom fel és emiatt valószínűleg zárkózottnak tűnök.

Pár hete a barátom egyik barátjánál voltunk (én most beszéltem vele először, de korábban láttam már) és szó szót követett, mikor azt mondta, hogy miért nincs belőlem mégegy. A barátom előtt mondta, sőt inkább neki mondta, de a srácnak amúgy van barátnője aki valamiért féltékeny rám, pedig okot nem adtam rá. És még aznap este többször megszólított. Mióta ezt mondta, azóta próbálok jól kinézni ha találkozunk. Nem azért mert akarok tőle valamit, csak jól esett, hogy ezt mondta. Kicsit növelte az a helyzet az önbizalmamat. Nem csinálok semmi olyat, csak próbálok normálisabb ruhákat felvenni és nem otthoni cuccban lenni (faluban lakunk, nem szokás kiöltözni ha baráthoz megyünk). Arra gondoltam, hogy annyira gáz a viselkedésem. Utána pedig arra, hogy nem is olyan gáz, hiszen egyszer higgyem már el magamról, hogy a barátomon kívül más is szépnek tart.

Ne értsetek félre, örülök, hogy a barátom szépnek tart de hiányzik az, hogy mások (akár fiúk, akár lányok) is megdicsérjenek.


Szerintetek ez nagyon gáz?


2017. júl. 7. 09:09
 1/8 anonim válasza:
57%
Nem gáz, de ha a párod észreveszi, azt is hiheti, hogy azért öltözöl ki, mert tetszeni akarsz annak a barátnak.
2017. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem egy picit szexhiányos vagy, ami majd elmúlik, ha végre lehiggadsz és a valóság talajára tévedsz. Szerintem támadd le a párodat a nap folyamán, nincs mese. Utána jobb lesz, hidd el.
2017. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Első mondatban mentegeted magad. Miért azzal kezded?
2017. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Emberek, kicsit olvassatok már néha emberi viselkedésről, pszichológiáról, mielőtt ökörséget írtok le.


"Szexhiányos vagy" 3-as válaszoló, elárulod ez miben nyilvánul meg?


4-es szerint mentegeti magát, és miért ezzel a mondattal kezd....

Azért, mert bűntudata van, amiért jól esett neki egy másik ember bókja.


4 éve kapcsolatban élsz, a "párod" már valószínűleg nem olyan figyelmes, mint az elején. Nem kapsz tőle bókokat, és pozitív megerősítést, vagy legalábbis nem olyan gyakran, hogy hozzá legyél szokva. Viszont a barátjától megkaptad, és jól esett. Ezért még nem vagy rossz.

A legtöbb embernek, akit a párkapcsolatában elhanyagolnak, mindenféle pozitív megerősítés jól esik, és igyekszik is ragaszkodni hozzá. Figyelmet akarsz, amit a párodtól nem kapsz meg. Azt akarod, hogy valaki igenis vágyjon rád. Ezért van, hogy a barátjának újra, és újra bizonyítani akarod, hogy igen, jól gondolja, kár hogy nincs belőled még egy.

Érdemes lenne elgondolkodni, hogy van-e még valami a kapcsolatotokban a megszokáson kívül. Mi az, ami miatt együtt vagytok még. Ha egyébként a kapcsolat rendben, csupán az hiányzik, hogy a párod jobban figyeljen rád, akkor ezt beszéld meg vele.

2017. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez a "kiöltözés" csak annyiban nyilvánul meg, hogy olyan ruhát veszek fel amiben eljárok máshova otthonról. Szóval semmi extra igazából mert utálok kiöltözni :D és nem szeretnék tőle semmit, inkább csak a lelkemnek esik jól, hogy úgymond megdicsért.

Azért mentegetőztem úgymond, mert itt senki nem ismer, nem tudják, hogy valójában milyen vagyok és ez alapján képesek úgy elítélni az embert, hogy hihetetlen. Gondoltam szólok az elején mielőtt vitába torkollna az egész kérdés.

#5 Mondasz valamit. Meg szokott dicsérni ő is, de az teljesen más. Lehet, hogy őszintén úgy gondolja de kicsit úgy érzem, hogy ez megszokott. Ezért is esett jól egy kívülálló pozitív visszajelzése. Valahol az is jól esik, hogy a pasi barátnője féltékenykedik mert rám még senki nem volt féltékeny szerintem. Persze okot továbbra sem fogok adni. Így egy kicsit mintha nőnek érezhetném magam.

2017. júl. 7. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy "gáz". Normális emberi reakció.
2017. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 byus1212 válasza:
55%
oxigén
2017. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!