Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is van úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is van úgy hogy a párotok máskent viselkedik veletek mikor nem otthon vagytok hanem plázában buszon vagy akárhol? Nem olyan kedves veletek nem mosolyog meg puszilgat a férjetek/feleségetek? Miközben otthon egyfolytában kedveskedik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi csak annyit beszéltünk meg,hogy nyilvános helyen csak szolidan csókolózunk.
2013. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
velem ugyanúgy viselkedik. nyilván ha utcán vagyunk akkor nem esünk neki egymásnak, csak szolidan csókolózunk, ha meg otthon vagyunk akkor jöhet a vadulás.
2013. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Detto, és ez engem nagyon idegesít.


Nem azt várom, hogy lesmároljon minden 5 percben, sőt, nem is kell a nyilvánosság előtt csókolózni, de egy-két ölelés, puszi, amit kivételesen nem én kezdeményezek, jól esne.


Szerinte ha kimegyünk viselkedni kell és nem lehet állandóan egymáson lógni...


Otthon meg állandóan kedveskedik, igen...mondtam már neki, hogy nekem ez megalázó, mert kicsit olyan, mintha mások előtt nem merne felvállalni. Azóta változtatott kicsit, de még mindig feszeng. HIába, máshogy nőttünk fel...viszont ez tény, hogy nagyon bántó tud lenni.

2013. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem is engedném, hogy nyilvános helyen puszilgasson, meg ölelgessen! Ez nem tartozik a járókelőkre! Ilyesmit csak a kamaszok szoktak csinálni. Normális felnőtt nem.

De nyilvános helyen is udvariasak, figyelmesek vagyunk egymással.

2013. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

annak ellenére, h bárki bármit ír, le lesz pontozva, leírom én is a vélemnyem.

az én barátom is hasonló. Egy ismerős házaspáron keresztül jöttünk össze, akiket mindketten ismerünk régóta. Na előttük a legszégyellősebb. Én nem értem miért, én sem tudnék ismerősök előtt vadul csókolózni, még ismeretlenek előtt sem, de szerintem azzal semmi gond nincs, ha pl átkarol. Utcán azért fogja a kezem, megölel, ad puszit, de ismerősök előtt már csak ímmel-ámmal. Nekem is rosszul esett sokszor, mert azt éreztem h tökre az jöhet le külső szemmel, h nem szeret én meg nyomulok rá(h megfogom a kezét stb). Vmiért feszélyezi őt ez a dolog. Ezt el kell fogadnom, mert ő ilyen, ő is tudja az én álláspontomat és ő is igyekszik kicsit lazulni. Másképp nem megy

2013. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, társaságban, az utcán, stb. azért sokkal visszafogottabb. De engem nem zavar. Nem tartozik minden másokra.
2013. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én utcán legfeljebb a kezét fognám meg, megcsókolni idegenek előtt nem szeretném, legfeljebb baráti körben. Teljesen természetes, ha nem mások előtt éljük a magánéletünket.
2013. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

latom itt jar-kel a lepontozo hadjarat. azert kockaztatok: igen, mashogy viselkedik, de ez normalis. nem akarnek utcan se szexelni senki szeme elott, a kedveskedesrol meg annyit, hogy ha el is gyengul mikor kettesben vagyunk, en igenylem, hogy az utcan legyen tartasa, legyen ferfi, majdnem macso, ne pedig egy kis papucs, aki babusgat, meg becezget.

jol gondolom, hogy tizeneves vagy?

2013. febr. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Velem ugyanugy bújós,csókolgatós mindenhol,pedig nem vagyunk tinik,nem is 1-2 éves kapcsolat.

Nem mászunk egymásra,de az nem zavar sztem senkit ha hozzámbújik és ad egy csókot a számra.(nem,nem mint a kiskutyák,nem nyálasan,az tényleg nem utcára való)

2013. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyiláv mindketten minden közegben máshogy viselkedünk. Ez természetes:másképp beszélek Édesanyámmal, a barátnőmmel, a férjemmel és egy nagyobb társaságban.


Azonban ha arra gondolsz, hogy idegen közegben negatívan máshogy viselkedik-e a férjem a válaszom nem. Ugyanolyan figyelmes, fogja a kezem, átkarol a buszon (a mai napig)és természetesen puszit/csókot is adok/kapok. Az egymásnakesést otthonra tartokatjuk, de ez tini korunkban sem volt másképp.

2013. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!