Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs kedvem, semmi motivációm...

Nincs kedvem, semmi motivációm dolgozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok egy hónapja vagyok az új munkahelyemen,de már most nagyon unom és nem szeretem csinálni.Nem szeretem az embereket.Van félrerakva kis pénzem ami egész nyárra elég lenne.De viszont nagyon utálom amiko szombat délután meg éjszaka dolgozom.Mindig ugyanazt a munkát csinálni.A szüleimvazt mondták felnőtt vagyok,saját magam kell megdolgoznom a pénzért.Nekem ez nem megy.Úgy érzem nem éltem ki a fiatalságom.Kötődöm egy munkahelyhez l,nem élvezem a nyarat nem mehetek ide oda.Ha el is megyek bulizni,bulibol megyek meloba.Ez vagy az 5. Munkahelyem amit lecserelek.Baratnommel nem beszelhetek mert nagyon keves a szabadidom.Egeszen eltavolodtunk.Gondolkoztam egyetemen,ott talan tobb szabadidom lenne viszon sokat kell tanulni.Nekem ez nem megy :( Beleorulok ha nem mehetek sehova nyaron.Ha van us idom olyan faradt vagyok hogy bealszok 2 perc alatt.. mit javasoltok?
2017. júl. 7. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Nőjj fel!

Tanulni nem tudsz, dolgozni nem akarsz, gyakorlatilag semmire se vagy jó.

Csak gratulálni tudok.

2017. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Ne dolgozz, ha nem szereted. Sok hely van, ahova pénz nélkül is el lehet menni. Párat mondok. A mezőre sétálni, a parkban sétálni, padon ücsörögni, erdőben sétálni, városban sétálni, falun sétálni. Ezekhez nem kell sem tanulni, sem dolgozni.
2017. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress egy gazdag nőt,aki eltart!
2017. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a felnőttek világában. :)
2017. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%
Angol billentzuzetrol irok. En is igy vagyok, egyebkent en itt allok allamvizsga elott, de nem erdekel a szakom. Igazabol semmi nem erdekel, legszivesebben elmennek egy lakaltlan szigetre, elegem van a kotelezettsegekbol, az emberekbol, a kenyszermunkabol, az ember szerintem nem azert van, hogy megszulessen tanuljon, aztan dolgozzon elete vegeig. Persze, ha van kiert akkor ok, de egyebkent semmi ertelme az egesznek...
2018. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!