Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kövér embereket miért...

A kövér embereket miért piszkálják folyton?

Figyelt kérdés

Plusz 30kg van rajtam.

Ma ültem a padon vártam a buszt,megszólított egy 50körüli fickó,hogy melyik buszt várom. A második mondata az volt "Te sportoltál valamit életedben?" Mondtam ne gúnyolódjon stb,és még neki esett zokon.

Hasonló eset is történt. A buszon egy bácsi beszélgetett velem és egyszer csak rátért ő is. "Jó húsban vagy. Úgy látom szeretsz enni.Nem sportolsz semmit." És neki állt tanácsokat osztogatni...


Az ilyen embereknek mit mondjak? Mi a megoldás ilyenkor?


Gondolom jönni fognak a "fogyj le válaszok. Üzenem,nem! Egészségtelen? Az is az én dolgom.



2017. júl. 8. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Mert az emberek bunkók. Ostobák. Egyáltalán hogy jön egy vadidegen ahhoz hogy kéretlenül beleszóljon abba, hogy éli a másik az életét?
2017. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%

Jót akarnak, látják az életedet, és nem akarják, hogy majd túl későn gyere rá arra, hogy sportolni nem ördögtől való. Persze ha neked ez így jó, akkor hajrá.


De adja magát biztos az alkatod, hogy rákérdezzenek, és nem túl udvariasak. Ha hegedűtok lett volna nálad akkor biztos a komolyzenéről kérdeztek volna.

Ha meg egy könyv, akkor hogy mit olvasol, mi a kedvenc könyved.

2017. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
A sikertelen emberek sokszor például így tudják igazolni saját (nem létező) felsőbbr4ndűségüket.
2017. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez durva. Ne foglaljozz ilyen kreténekkel. Ki az az idióta, aki random embereket sérteget szórakozásból?
2017. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Alain Delon ***** válasza:
69%
Én meg vékony vagyok. Nekem meg azt mondogatják, hogy hízzak. Ez is elég zavaró tud lenni.
2017. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Én egy normál testalkatú magas fiú vagyok, aki hasra(és mellkasra és tokára :S) hízik.

Máshol nincs rajtam fölösleg. Tavaly még néhány kilóval több voltam, cipeltem hazafelé két nagy csomagot, két sportoló alkatú beszólt hogy "mi van hasra gyúrsz?"


Esetleg ha nagyon magabiztosan lépsz fel akkor nem kockáztatják meg a beszólást.

2017. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 8. 20:01
 8/21 anonim ***** válasza:
8%
Aki túlsúlyos és nem tesz ellene az az ördöggel cimborál!!
2017. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

Kik is szólítanak le idegeneket?


Tarháló csöves

Részeg/drogos

Elmebajos öreg

Cigó


Melyikkel áll szóba az ember?

2017. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező nagyon sajnálom.. De ezt én sem értem!


Én is ugyanabban a cipőben járok, csak rajtam nem 30, hanem 35 kilóval van több, mint az "ideális" lenne. Ami nekem mondjuk cseppet sem idális (az 50 kg felnőtt nő létemre), de mindegy. Én sem értem, hogy jönnek ahhoz vadidegen emberek, hogy beszólogassanak és kvázi "elmondják" kérdés nélkül a véleményüket, meg mindenféle tanácsokat osztogassanak.

Én azért tovább megyek: én nem is akarok lefogyni!! Jól érzem magam így a bőrömben és köszönöm szépen van rendes párkapcsolatom is (mindig is volt), és a férfiak is igencsak szeretnek :)

De már én is kaptam - főleg nőktől - undorító beszólogatásokat. Egyszer ültem a buszon, mellettem ült a belső ülésen egy ropi, és olvasott. Direkt úgy tartotta a könyvet, hogy belémkönyököljön....


És akkor még neki állt feljebb: - Hogy én azonnal üljek át máshova!

Mi vvvan?? Nem foglalok el két helyet - azért ott még nem tartunk -, sőt extrém kövér sem vagyok.

Egyszerűen belém kötött.


A másik eset szintén buszon: hátul a 4-es üléseknél 3 hely már foglalt volt, épp indult volna csúcsidőben a busz, én a 4. üresen maradt helyre ültem volna be, ha.......


Ha az egyik hülye pi-csa látványosan nem fanyalog és vágja a pofákat, hogy én oda be szeretnék ülni. Direkt jól előrenyújtotta a lábát, én meg néztem rá, hogy húzza már be, ne legyen már ilyen pofátlan. Ezt kimondatlanul, mert gondoltam veszi a lapot, ha ránézek, hogy ilyen pofátlan.

Erre fel megkérdezi tőlem pofátlanul:TE ODA BE AKARSZ ÜLNI??


Azt hittem a pofám leszakad, és rosszul hallok.


Mondom neki szépen, hogy: IGEN, oda én most be fogok ülni!


Erre még ott az orra alatt puffogott magában....


Tiszta idióta volt...

2017. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!