Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért piszkálják most a...

Miért piszkálják most a kövéreket?

Figyelt kérdés

Akárhova nézek az interneten, minden 3. reklám csak arról szól, hogy: foggyál le. Már a tv is ezt hírdeti.


Engem ez idegesít már. Már piszkálták a dohányosokat, most a kövérek vannak soron. Kit piszkálnak majd ezután?



2012. jún. 25. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem piszkálják, segíteni akarnak, mert sokakat zavar ha kövérek. Nem esztétikai szempontból, hanem egészségügyi szempontból nem jó a túlsúly. A dohányzás is káros, a túlsúly is. És mindkettőn változtathat az ember, ha van akaratereje.
2012. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy a média mennyire befolyásolja az embereket. Ehhez annak is köze van, hogy most új világrend következik. Ezt már többször is említették a tv-ben.


És így akarják "átváltoztatni" az embereket.


Egyébként meg az emberek ne a tv-re hallgassanak. Mindenki, akár én is magam irányítom a sorsomat. Igaz én nem vagyok kövér, de ne a média mondja már meg mit csináljunk.

2012. jún. 25. 20:36
 3/12 A kérdező kommentje:
Elnéztem én a dohányosokat is, ahogy szabályszerűen "elválasztották" egy csoportba külön a nemdohányzóktól. Akár a majmokat. A kövéreket is ehhez hasonló módon meg fogják majd alázni. De mi elfogadjuk, mert az van, amit a tv mondd. Már ezt szoktuk meg, mióta tv létezik.
2012. jún. 25. 20:39
 4/12 reptoid ***** válasza:
5%
Mert rondáááák.
2012. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem meg a kövérség ugyanolyan mint a dohányzás. Ugyanúgy beteg leszel tőle. Volt olyan hogy ültem az étterembe és ott mondta egy dagadt nő nekem h minek dohányzom meg h fújj cigi füst.. Én meg mondhattam volna neki,hogy minek zabalod a csülök pörköltöd te dagadt disznó..nem tudja maga hogy a magas koleszterinszinttől is meglehet halni?????....
2012. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpatikus vagy kérdező;) Most azért épp a dagik vannak soron, hogy ők is rosszul érezzék magukat, és vásároljanak/fogyasszanak mindenféle Camudumás (caralluma vagy mi) ótvarságokat. A tévé arról szól, hogy megijesszenek, összezavarjanak, rosszul érezd magad és egyből kínálnak is megfelelő alternatívát (fogyiszer). Az ember lánya akár 80 kilósan, csülköspacalt zabálva is érezheti boldognak magát (megfelelő magabiztossággal, önismerettel), sőt, érezze is, csak hát ebben ugye nincs biznic. Egy kérdés, amit olvastam: ha a fogorvosok azért kapnak fizut, hogy rossz fogakat gyógyítanak, akkor miért ajánlanak fogkrémeket, amiktől úgyis egészséges marad? ( mondanom se kell, nem marad, sőt, olyan anyagok vannak benne, ami ínyen keresztül felszívódva frankón mérgeznek és a többi - pl lauryl sulfate-ok és társaik, amik a mosószertől a mosogatószeren át a sampon-tusfürdőn keresztül mindenben benne van, és higítatlanul égési sérülést okoznak...) na mindegy, végén elkanyarodtam, bocs.
2012. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2012. jún. 25. 22:40
 8/12 anonim válasza:

"Piszkálták a dohányosokat" Én értem , hogy egy felnőtt szabad embernek joga van azt tenni amit csak akar. De most komolyan... szerinted az lenne a jó ha a világ nem törődne azokkal akik mérgezik magukat? pl. drog,hánytatás,koplalás stb. Ne piszkáljuk őket? Ne segitsünk? Miért ne? Magyarázd el kérlek.

Ha valaki duci pár kiló fölösleggel az egy dolog. Ha valaki kövér az igenis egészségtelen ugyanis sporttal és megfelelő táplálkozással ez nem fordulhatna elő. Ha mégis kövér valaki( nem betegség miatt) akkor nyilván valami gond van. Nem tudom elképzelni hogy valaki cukorbeteg akar lenni vagy rákos a chipstől meg a gyorskajáldáktól.. Azzal viszont egyet értek hogy habár a cél jó a módszer amit a média közvetit az viszont borzasztó sajnos:(

2012. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes.. Ezt a kérdést tegnap írtam ki. Nincs mit hozzáfűznöm.
2012. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Már az új világrendnél láttam, hogy valami nem kerek, de ez...:


"Elnéztem én a dohányosokat is, ahogy szabályszerűen "elválasztották" egy csoportba külön a nemdohányzóktól. Akár a majmokat."


Ne legyél már értetlen. Magával mindenki azt csinál, amit akar, amíg nem árt vele másnak. Ha nem lenne kijelölt dohányzóhely, dohányzó részleg, akkor minden tiszta füst lenne. Oda meg csak az megy, aki cigizni akar. Saját döntés, nem géppuskával lökdösnek oda senkit.

2012. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!