Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kövér embereket miért...

A kövér embereket miért piszkálják folyton?

Figyelt kérdés

Plusz 30kg van rajtam.

Ma ültem a padon vártam a buszt,megszólított egy 50körüli fickó,hogy melyik buszt várom. A második mondata az volt "Te sportoltál valamit életedben?" Mondtam ne gúnyolódjon stb,és még neki esett zokon.

Hasonló eset is történt. A buszon egy bácsi beszélgetett velem és egyszer csak rátért ő is. "Jó húsban vagy. Úgy látom szeretsz enni.Nem sportolsz semmit." És neki állt tanácsokat osztogatni...


Az ilyen embereknek mit mondjak? Mi a megoldás ilyenkor?


Gondolom jönni fognak a "fogyj le válaszok. Üzenem,nem! Egészségtelen? Az is az én dolgom.



2017. júl. 8. 19:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%

"Azt meg már rég megtanulhattad te is, hogy undorító egy kövér, főleg +30 kilós túlsúllyal rendelkező egyén."


Én azt tanultam meg már rég, hogy az ilyen provokáló, lenéző emberektől nincs undorítóbb a földön.

2017. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!