Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek mennyire jönne...

Pasik! Nektek mennyire jönne be egy 16 éves lány, aki 168.5 cm 57 kg. Nem vagyok se kövér, se sovány, Viszont elég puhány testűnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl sportos, de biciklizni heti 3-4x szoktam. Szerintem nem szép, ha valaki nagyon ki van gyúrva. Létezik-e olyan pasi, akinek az ilyes lányok jönnek be, de ő nem duci és nincs is kigyúrva?
2017. júl. 8. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Kiöregedett? Nem tudom miről beszélsz. A húszas éveimet pergetem. A mondandómból ezt kellett volna kivenned: szánalmas kis idióta gyerek vagy. Bár igen, egy ostoba, ribivé érő gyerek ezt nem tudta feldolgozni agyilag. Bocs.
2017. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
43%-os! Senki sem kötelezett arra, hogy válaszolj a kérdésemre, de ha a celod az, hogy lepontozzanak, akkor nagyon szivesen lepontozom neked a masik valaszodat is :D
2017. júl. 8. 21:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Ennyi alapjan siman bejohet. Bar azert szivesen meg is ismernelek, hogy tenylegesen tudjak velemenyt tudjak formalni.
2017. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez így semmit sem mond. Átlagos alkatod lehet a számok alapján és ennyi. Rengeteg srácnak bejönnek az ilyen lányok, gondolom 1-2 hetente facén is bejelölnek páran.
2017. júl. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hello édesem, te vagy a méretem.

Jók a paraméterek, ne aggódj biztos találsz magadnak kancsit. :)

2017. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!