Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez szerintetek beteg dolog...

Ez szerintetek beteg dolog tőlem? Ha valamelyik üzletben nagyon "hülyék" az eladók, legszívesebben felkapnék valamit azt séta kifele. Többit alább.

Figyelt kérdés
Vannak boltok, nem is tudom hova tenni az eladók, komolyan mondom azért olyan furák mert nem ad nekik a tulaj fizetést vagy nem tudom. Nem lehet semmit kérdezni, ha kérdezek az probléma, nincs kedvük válaszolni stb. Na én ilyenkor pl. elektronikai üzletben felkapnék mondjuk egy mobilt aztán dobnék egy hello-t és séta kifele, persze tudom ezt nem lehet, és nem ajánlja senki de engem ez a helyzet erre késztet, bár még nem volt ilyen. Vagy ruhaboltba felkapni egy pulcsit és séta kifele, stb. Ez csak nálam van így? Vélemények?
2017. júl. 9. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

nem minden eladó, ami a boltban van, ez a baromságot honnan veszed?


hány éves vagy, 8?

2017. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 PresidentEvil ***** válasza:

.

"Vagy kiszemelsz egy ilyen eladót és akkor elkezdeni szívózni, hogy neked az a poló kell ami rajta van, és el kell adnia mert ugye az is a boltban van, stb.


Vagy ruhaboltban neked kell a pultnál lévő telefon, és adják el neked, stb."


Pont ezek azok a helyzetek, amikor visszavonhatatlanul hülyét csinálsz magadból az eladó előtt. Én itt szólítanálak fel, hogy hagyd el a boltot és nem lenne olyan főnök, aki ne adna nekem igazat. Korábban leírtam, mit tehetsz, ha kifogásod van, de ha csak kötözködni akarsz, ne csodálkozz, ha kivágnak a boltból.

2017. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én igen, kicsit beteg dolognak tartom. Lopni proli dolog, akkor is, ha protestálni akarsz vele.

Helyette simán beírhatsz a panaszkönyvbe, hogy megkeresed a telefonszámát a cég központjának, aztán jól beolvasol. Gyakorlatilag ezzel a vásárlói jogaidat érvényesíted, mégis meg tudod mutatni a bunkóknak.

Vagy ha nem, akkor kiírni facebookra, Tékozló Homárra, vagy csak beolvasni nekik, hogy "anyukád tanított rá, hogy ilyen bunkó legyél?".

2017. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
egyébként a legegyszerűbb elkerülni az ilyen boltot, a közelünkben is van egy plaza, ott is van 1-2 ilyen bolt, de a többi nagyjából normális és lehet vásárolni, kisebb gondok azért mindenhol vannak persze.
2017. júl. 10. 11:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy leginkább én is ezt csinálom. Ahol tahók velem, oda nem megyek be. Nem én veszítek ezzel többet.
2017. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!