Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Balatonkört kerékpárral...

A Balatonkört kerékpárral milyen szakaszokra érdemes lebontani, ha 4 nap alatt szeretnénk körbetekerni?

Figyelt kérdés

Mivel a déli partszakasz sokkal laposabb, ezért ott gondolom sokkal gyorsabban és könnyebben lehet haladni, északon viszont vannak kaptatósabb emelkedők.

Ezért nem tudom, hogy ha kényelmes 4 napos utat szervezünk (legyen idő fürdeni, borozni, hajózni stb.), akkor mi legyen az a 3 hely, ahol megszállunk kempingben, hogy tördeljük fel a teljes távot 4 szakaszra?


Köszönök szépen minden információt előre is!

Szép napot!:)



2017. júl. 6. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, az emelkedők csak nevükben azok. :D
2017. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomjátok így: Akarattya-Zánka, Zánka-Ederics(delta camping!), Ederics-Balaton közepe valahol, és akkor negyedik nap vissza akarattya. Hajrá!
2017. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!:)

Szerintetek nem lesz gond a spontán sátorhely találásával, nem kell előre foglalni, ugye?

2017. júl. 6. 23:03
 4/6 tothp ***** válasza:

Mivel általában délnyugati a széljárás, mia konnyítés kedvéért az Északi partot csináljuk széllel szemben és elsőként. A dombok közt kevesebbet segítene a hátszél, viszont a déi parton kifejezetten jól jön.


A "bevált" kör: Balatonfűzfő-Révfülöp-Keszthely-Balatonszemes

2017. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mi végül a déli parttal kezdtük, így:

1. Balatonakarattya-Fonyód

2. Fonyód-Badacsonytomaj

3. Badacsonytomaj-Balatonfüred

4. Balatonfüred-Balatonakarattya

:))

2017. júl. 12. 11:38
 6/6 Zsófuci03 válasza:

Én a tanárommal és pár osztálytársammal mentem 3 nap alatt


Kenese-Révfülöp

Révfülöp-Balatonszemes

Balatonszemes-Kenese


Vigyázz mert csalóka mi sokkal jobban kidőltünk kenesétől révfülöpig pedig csak 50 km ert mentünk mint a 96 km és Révfülöp szemes távon


Ja és figyelj rá hogy Keszthelynél ne tévedj el mert nem jó plusz 30 km et tekerni (ráadásul szakadt az eső)


És ne felejts esőkabátot vinni

2018. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!