Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány évesen mehettetek...

Ti hány évesen mehettetek elsőnek fesztiválra? (Sziget, Volt, Balaton Sound) És ezek közül melyikre érdemes elmenni illetve melyik a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

14/L

Jövőre szeretnék elmenni valamelyikre


2017. júl. 9. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13eves voltam amikor először mentem a Balaton Soundra és nagyon jo volt.mind a három elég jo szoval én a helyedben mind kipróbálnám.
2017. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló

Nem Jól olvastad a kérdést;)

Idézem: "14 éves kislány nem ilyen helyekre való"

2017. júl. 9. 21:53
 13/21 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még hozzá.


18 évesen voltam először, akkor a Szigeten voltam. Azóta voltam az összesen, Szigeten háromszor is, az jött be a legjobban azt hiszem.


A legjobb attól függ, hogy te milyen zenét szeretsz. Nekem személy szerint a Sziget hangulata, zenei világa tetszett a legjobban, meg ott borzasztóan jó arcok voltak az emberek.


Mindegyiket érdemes megnézni egyszer, mert mindegyik más és más.

2017. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen voltam Szigeten.


Szerintem 15 évesnek még korai ezek közül a fesztiválok közül bármelyik, kiv. ha van nagykorú, megbízható kísérője, felügyelője. Én ugyan a Soundról és a Voltról csak hallottam, de Szigeten tapasztaltam is, hogy ritka sok a részeg, bunkó, primitív, beszólogató ember, és hát a részeg ember mindent tud, csak az ösztöneit kordában tartani nem...

2017. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen voltam először EFOTT-on. Ott szinte csak egyetemisták vannak, de még oda se mernék most se pasi nélkül menni...

Szerintem először kezdj egy kisebb, olcsóbb fesztivállal, hogy belekóstolj milyen (pl strand fesztivál, efott), aztán a nagyokra, és fiúkkal menj. (nem kell hogy pasid legyen, fiú barátok is jók, csak ha rád akar tapadni valami bunkó legyen aki segít lerázni.)

Ráérsz 16 felett... nem maradsz le semmiről addig

23L

2017. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi a válaszokat! :)

2017. júl. 10. 11:34
 17/21 A kérdező kommentje:

Nekem a VOLT a legbarátságosabb.

Barátnőimmel tervezzuük hogy elmegyünk

Csak ugye tanácstalanok vagyunk még.

De majd meglátjuk lehet várnunk kell vele egy kicsit :)

2017. júl. 10. 11:37
 18/21 A kérdező kommentje:
-u*
2017. júl. 10. 11:38
 19/21 anonim ***** válasza:
A Sziget az, ami 100%, hogy nem való nektek.
2017. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Ertem

Nekem a Sziget nem is annyira szimpatikus valamiert:/

2017. júl. 11. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!