Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy haverom nemrég ment ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom nemrég ment ki az USA-ba és addig rám hagyta a nyaralóját és a kocsijait. Érdemes lenne nekem is kipróbálni így randizni, hogy ilyen dolgokkal rendelkezem, igaz csak pár hónapig?

Figyelt kérdés

A balaton egyik felkapott városában van a nyaralója, közel a vízhez is.

Van két kocsija is, amik a garázsban vannak tárolva.

Annyi kérése volt, hogy a füvet két hetente vágjam le, a növényeket locsoljam sűrűn a kocsikat meg mossam le, takarítsam ki ha használom és a kutyát etessem rendszeresen.

Kb október környékén jön vissza.

Szóval addig érdemes lenne nekem is kipróbálni, milyen így csajozni?

Én társkeresőre gondoltam, már csináltam pár jó képet, és most várom hogy majd lesz -e levél.



2017. júl. 2. 17:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt,31F vagyok.
2017. júl. 2. 17:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez dettó olyan, mint a Tök alsó c. film első része:)
2017. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Naná, csak sz.r lesz visszacsöppenni a valóságba.
2017. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De azért kiírnám a társkeresőre, hogy komoly kapcsolatot keresek, csak így írjon aki levelet akar írni.
2017. júl. 2. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérd a haver engedélyét egyrészt, másrészt meg komoly kapcsolatot erre ne alapozz, nem tudod kidumálni, hogy októbertől a kocsi és a nyaraló volt-nincs, annál akinél ezzel vágódsz be.

30/f

2017. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ebben az a gáz, hogy hazudsz. Ha csak dugcizni akarsz, csináld, de komoly kapcsolatnál ilyen fokú hazugsággal kezdeni a dolgokat nem jó.


És mondom, akármilyen hazugsággal kezdeni rossz.

2017. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Dugcizni!" :DD


Amúgy nézd, jövő héten jön a Sound, néhány pesti tini **csát simán hazavihetsz azalatt a pár nap alatt "dugcizni". Komoly kapcsolatot ettől ne várj, nem is értem, hogy gondoltad, hogy ezek hozzásegítenek komoly kapcsolathoz.

2017. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Soundra megyek, belépő már megvan:)
2017. júl. 2. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Majd írjad már meg mire jutottál októberig.😃😂
2017. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyi eszed van 31 évesen és komoly kapcsolatot akarsz? Na ne röhögtess :D
2017. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!