Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jól csináltam?...

Szerintetek jól csináltam? (Kicsit hosszú a történet)

Figyelt kérdés
Az alap történet az, hogy apám egy albérletben lakott eddig a mostohaanyámmal és mostohatestvéremmel, de el kell gyorsan költözniük, mert eladták a házat. Ma már csak pár dolgot kellett átvinnünk a másik helyre, de mostohaanyám kitalálta, hogy vigyük el a virágait, mert nehogy már itt hagyja a sok virágot(egyébként elég kicsi helyre költöznek, jó, ha a bútorokkal rendesen elférnek). Szegény apu emiatt (is) nagyon felhúzta magát, és bár emelt hangon, enyhén káromkodva elhurcoltuk az egy nagy utánfutónyi virágot(apu itt egy fokkal többet kezdett el káromkodni) aztán mikor apu elment wc-re, mostohanyám odasúgta nekem, hogy "remélem, ebben nem fogsz apádra ütni" én vissza akartam szólni, hogy "én sem, mert én el sem hoztam volna az ilyen gyomokat" de tekintettel arra, hogy ne legyek én a rossz, inkább elmentem onnan, de nagyon rosszul éreztem magam miatta, hogy nem védtem meg apámat, mert igaz, egy kicsit tényleg túlzottan ideges lett, de igaza volt. Szerintetek jól tettem, hogy nem szóltam vissza, vagy meg kellett volna védenem apámat?
2017. júl. 9. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó ez így.

Neki úgysem használ, két perc azt elfelejti mit mondtál.

Az igaz ítélet megvolt a többi nem fontos.


Ha apáddal tudatod, hogy ez megint ökörség volt de rendes tőle, hogy megtette a "békességért" akkor minden lezárva.

2017. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!