Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Budapestiek! Mit szoktatok...

Budapestiek! Mit szoktatok csinálni egyedül a városban amikor nincs otthon egyik barátod se utazás miatt?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy mindenki elutazott, de én csak később fogok, és gondoltam mászkálok a városban, de elég társasági ember vagyok, szóval ha van tippetek hova érdemes menni akkor légyszíves osszátok meg velem! :) 16/L

Ui:valakinek nincs kedve dumálni? :D



2017. júl. 9. 23:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Általában valami ne túl forgalmas helyre szoktam menni olyankor. Hiszen az egyedül létet is könnyen a hasznunkra fordíthatjuk.. Ez alatt azt értem, hogy több időt lehet fordítani arra, hogy kicsit csak a saját gondolatainkkal foglalkozzunk, tervezgessünk, stb.

Na de tökre eltértem a lényegtől.

Egy séta a Gellért-hegyen, a Margitszigeten, fent a várban vagy egyéb helyeken, távol a belváros zajától és nyüzsgésétől.


Írtad, hogy valakinek van e kedve dumálni..

Nos, ha még aktuális akkor én szívesen dumálnék. :)

Már csak azért is, hogy kicsit többet megtudjak arról, például mivel töltöd szívesen a szabadidődet és arra alapozva tudjak neked ajánlani helyeket, elfoglaltságokat.


20/F

2017. júl. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én ha nagyon unatkozom és egyedül vok, feülök egy random buszra és ahol letesz körülnézek :) Szeretek új helyeket bejárni és ilyen felfedezősdit játszani :D Sőt volt már olyan is, hogy utána olvastam, hogy mik a legveszélyesebb helyek Pesten, és kíváncsiságból bejártam gyalog a nyócker nagy részét :D kellemes nem volt, viszont annál érdekesebb. Lehet, hogy ugyanezt a túrát megteszem éjszaka is a közeljövőben vmikor, csak hogy még magasabb legyen az adrenalin. A másik dolog amit csinálok, ha egyedül vagyok az a plázázás. Na azt viszont csakis egyedül szeretem. Ruha válogatás közben engem ne sürgessen senki.


F/21

2017. júl. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#6, szerintem a Rottenbiller utcára gondolt a pesti haverom. Azért írtam, hogy "a pestiek", mert nyáron buliszezonban ilyenből van a legtöbb.
2017. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!