Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen értelmetlennek látom...

Teljesen értelmetlennek látom az egész életemet, egy csődtömeg vagyok. Mitévő legyek? (Mielőtt jön az ítélkezés, hogy önsajnáltatás kérem olvassák el a kiegészítést)

Figyelt kérdés
Jó estét mindenkinek! 2012-ben voltam először a kerületi pszichiátrián. Ahol F2060-at diagnosztizáltak (Schizophrenia simplex). Nem voltam téveszméim nem hallottam hangokat. Tüneteim: Társadalmilag teljesen elszigetelődtem a külvilágtól, nem dolgoztam, nem találkoztam emberekkel. Érzelmeim teljesen megváltoztak szinte nem is voltak teljesen, közömbös lettem mindennel szemben, hanyatlott a teljesítményem. Elég alapos vizsgálat volt Rorschach teszt stb...truxal nevű gyógyszert kaptam rá amit pár hónap után abba hagytam mert éreztem, hogy jobban vagyok. Azóta 2017 januárjába bekerültem nyílt osztályra pszichiátriára nyílt osztályra. Ott F4320 (Alkalmazkodási zavarok) és F39H0 Nem-meghatározott hangulat- (affektív) zavar-t diagnosztizáltak. Ezek után frontin szedése lett javasolt illetve, hogy keressem fel a kerületi szakgondozót ahova most mentem el múlthéten. Beck kérdőíven 24 pontom lett ami (súlyos) illetve Spielberger STai teszt-en 62 pontom ami szintén súlyos. Diagnózis akkor F3160/3 Dipoláris affektív zavar, jelenleg kevert tünetek észlelhetőek. Az, hogy fent áll-e még a skizofrénia nem tudom, de mivel nem gyógyítható ezért valószínű. Bár erre a kérdésre is választ várnék, hogy fent állhat-e még. Jövőhéten kellett volna kontrollra mennem, de én már holnapra kértem időpontot ugyanis napról napra rosszabbul vagyok és már eljutottam ismét arra a szintre mint amikor 2012-ben voltam.
2017. máj. 9. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a problémádhoz nem értek.

De fejben dől el minden.

Próbálj meg pozitívan gondolkodni, legfőképpen önmagadra ..ne csődtömegnek mond magad . Inkább v,mi pozitív jelzőt használj.

Gyógyulást és erős lelket testet kívánok neked .

2017. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%

Nem az orvosoktól kell segítséget kérni, de nem is az egyháztól.

Van Isten, de az egyház csak félrevezet. Kérdező innen megmondom, hogy az égvilágon semmi bajod nincsen. Kívánom neked, hogy találd meg, amiért ide lejöttèl a Földre, hajtsd végre és utána menj haza az égbe.

Csak magad miatt vagy itt! Találj vissza magadhoz, mert minden kérdésre ott a válasz benned:)

2017. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, a skizofrénia nem gyógyítható, csak gyógyszerekkel kordában tartható. Ehhez már szakember kell.Amennyiben képes vagy rá, menj el a gondozóba! Ha nem, kérj segítséget a háziorvosodtól. Ha oda sem tudsz eljutni, akkor telefonon. Ő segíteni fog, és kötelessége is. Ha nagyon rosszul vagy, hívd a mentőket! Sajnálom, hogy csak ennyit tudtam segíteni! Jobbulást!
2017. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadók ! Köszönöm a válaszokat. Voltam ma pszichiátrián. A doktornő semmi biztatót nem mondott, csak annyit, hogy emel a gyógyszeremen...olyan leszek mint egy zombi depakine+frontin+altató kombó....
2017. máj. 10. 18:39
 5/6 monen ***** válasza:

Ha jól értem, akkor a gyógyszerezés és a kezelés semmit nem segítettek. Te milyen logikus következtetést vonsz le ebből? Elég nagy hülyeség azt folytatni, ami nem válik be. Próbálj valami mást: sétálj óriásiakat a természetbe, mert a Schumann rezonancia helyrehozza a tested rezonanciáját. Imádkozz az egy igaz Teremtőhöz, hogy adjon erőt az egészséghez és vigyázza a lépteidet. Egyél egészségesen, hogy a tested megkapja a szükséges táplálékát. És találj magadnak egy olyan hobbit, amiben valóban örömödet leled, valamit ami eltölt jó érzésekkel.


Aztán jelezz nekünk vissza, hogy mi történt a schizofrenia simplex-szeddel és a nem-meghatározott affektív-zavaroddal.

2017. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sport, meditáció, ismerkedés, keress munkát,sexelj... Minden bajod elmúlik.
2018. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!