Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pizzafutárok miért sértődnek...

Pizzafutárok miért sértődnek vérig, hogyha nem kapnak borravalót?

Figyelt kérdés
"Kiszállítás ingyenes 1000 ft felett" Akkor nem értem miért kellene még a futárnak is fizetnem? Úgy betudnak sértődni, vágják a pofákat, volt aki anyázott is. Volt aki leköpte a postaládámat. Aztán mindig új pizzériát kellett keresni, nehogy beleköpjenek a következő alkalommal. Ezu hol üzlet a pizzériának?
2017. júl. 12. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha leköpnének, meg beszólogatnak, hívd fel a pizzériát és tegyél panaszt, hátha kirúgják az ilyeneket.
2017. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nymorekok szegenyek.
2017. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem nyomorékok, az te vagy az ilyen hozzáállásoddal.


Ők nem kapják meg a rendes minimálbért sem, mert a tulaj azzal számol, hogy a különbözetet összeszedi borravalóból.


Az órabérük 300-400 ft-ra jön ki.

Ezért lehúznak napi 10 órát, és este 10kor is helybe viszik neked a kaját.


Itt azért kapsz egy plusz szolgáltatást, nem kell felöltöznöd és elmenned a város másik végére a kiválasztott pizzériába.

Mert a pizza ott is ugyanannyiba kerül, nem kevesebb!

Itt meg meg sem kell emelned a segged, ajtót nyitsz a vonalkódos alsógatyádban és a leböfögött zsírfoltos atlétádban. A kényelmed nem ér meg 100 ft-ot?


Az ilyenek miatt, mint te, kéne 10-20%-kal többe kerülnie a kiszállításnak, mert a futárnak is van egy bére, meg a benzin sincs ingyen.


Hogy ilyen sóher legyen valaki...

Gondolom mondták már, hogy mekkora szrrágó vagy.

2017. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én 180 Ft borravalót szoktam adni. Multkor kihűlt,átázott dobozú pizzát hozott az egyik. Annak 80Ft ot adtam, sóhajtozott nagyokat. Sajnos ő nem volt ismerős,így nem biztos h összerakta miért csak Ennyi a zsozsó.

Viszont volt hogy Online fizettem,megkaptam a pizzát,és csóri cigánygyerek már fordult is másik irányba,úgy kellett szólnom neki hogy kezébe adhassak egy kétszázast.

2017. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja,és hálás volt a gyerek,még jó hogy utánaszóltam
2017. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!