Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A melegeknek miért olyan...

A melegeknek miért olyan rájuk jellemző a beszéde (magas, nőies) és a mozgásuk?

Figyelt kérdés
Rájátszanak vagy genetika?
2017. júl. 12. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Klasszikus tévhit. A közhiedelemmel ellentétben a melegek is sokfélék. Csakúgy mint a heteroszexuálisok. Mind a heterók, mind a melegek között vannak olyanok, akik az általad leírtak alapján viselkednek. És mindkét csoportban rengeteg vannak, akik nem. Ez nem genetika, hanem tanult viselkedésminta. És semmi köze a nemi identitáshoz.
2017. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A LEGTÖBBRE egyáltalán nem jellemzö egyik sem.
2017. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az ok, hogy nem minden homoszexuális ilyen, de aki nagyon magas hangon, nőiesen beszél és a mozgása is nőies, az szerintem szinte biztos, hogy meleg. Ezek szerint te azt mondod, hogy tanult viselkedési forma?
2017. júl. 12. 21:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez tanult. Volt egy ilyen barátom akiről azt hittem, hogy meleg, mert nőiesen járt, de mégis feleségül vett egy gyönyörű nőt.
2017. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Honnan tudod, hogy meleg? Ő maga mondta vagy lefeküdtél vele?


Ha egyik sem, akkor ez csak a te feltételezésed. Amely szerint minden férfi, aki így viselkedik, az meleg. Tehát aki így viselkedik, az szerinted ebből adódóan meleg is. Miért? Csak, mert te így gondolod. Klasszikus körbenforgó érvelés.


És igen, ez egy tanult viselkedésminta. Senki nem születik úgy, hogy bizonyos módon beszél vagy mozog. Ezt másoktól látja.

2017. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolán volt egy pasi évfolyamtársam, akinek férfihoz képest nőiesen magas hangja volt. Ő nem volt meleg, nem is tanulta, egyszerűen ilyen volt a hangja és kész, nem mutált rendesen, nála valószínűleg genetikai a dolog.
2017. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Na, ez egy hatalmas f***ság! Kulka János pl. meleg, de meg nem mondanád róla.
2017. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

Én amikor melegekkel találkoztam azoknak is tipikus meleg hangjuk volt (se nem magas, se nem nőies) és melegesen mozogtak is. (Tuti, hogy melegek voltak, mert fel akartak szedni..)

Nem értem miért jó ez nekik, hogy így viselkednek. Talán így szúrják ki egymást?

2017. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ez a jellemző, csak mivel az ilyen melegeket észreveszed, de az átlagos viselkedésűeket egyáltalán nem szúrod ki, ezért te csak a melegek egy részét ismered, közben 80-90 százalékunk teljesen heteró viselkedésű.

Amúgy pedig nem is függ össze a kettő, heterók között is rengeteg a nőies.

2017. júl. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagyok, van 2 legjobb gyerekkori barátom, ez egyikőjük szintén meleg...

Együtt vagyunk sülve főve már 22éve.

A nem meleg srác szereti a fülbevalókat, a szemfestéket, folyamatosan a kinézetével van elfoglalva és rettenetesen tud nyihogni...

Egyértelműen tanult viselkedési forma.

2017. júl. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!