Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, boldogtala...

Hogyan fogadjam el, boldogtalan emberként, fogom leélni az életemet?

Figyelt kérdés
Tudom mit tennének boldoggá. De azok sosem fognak teljesülni. Ez miatt boldogtalan vagyok. Olyan rossz érzés látni. Amikor mások azt kapták az élettől, amit legjobban szeret és ezért boldog élete van. Én állandóan kapok valami pofont az élettől. Mindig mindennel szívok. Végig gondoltam az életemet. Én nem ezt érdemlem meg, akkor meg miért kapom ezt?

2017. júl. 15. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne fogadd el. Ha nem érdemled meg, akkor tegyél azért hogy olyan legyen, ami boldoggá tesz. Mi Ennyire lehetetlen?
2017. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. Gondolom egy barátnő..
2017. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

"Én nem ezt érdemlem meg, akkor meg miért kapom ezt?"


DE, EZT érdemled, mert ERRE trenirozod magad!

2017. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Egy barátnőt nem olyan lehetetlen megszerezni. Csak ne a címlap lányt akarja megszerezni. Ha meg lány akkor a címlap fiút... Változtass a hozzáállásodon és próbálj örülni a dolgoknak. Menj olyan helyekre, ahol találkozhatsz más emberekkel, akiknek ugyanaz az érdeklődési köre. Esetleg egy házi állatra gondoltál már? Vagy másik szakmára, munkára?
2017. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Élet tanulásról szól, nem megérdemlésről.


S neked, drága barátom.., van mit.

2017. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Bírom, amikor azzal jön pár idióta, hogy ,,ne a címlaplányokra csorgasd a nyálad"... Egy visszahúzódó lányt is iszonyú nehéz meghódítani, ha nem születtél magasnak/jóképűnek... Biztos vagyok benne, hogy a kérdező sem ,,címlaplányokra" hajt, csupán nem született szerencsésnek, manapság már a ,,szürke egérkék" is kíméletlenül szelektálnak....... Erről ennyit.
2017. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
"Egy visszahúzódó lányt is iszonyú nehéz meghódítani, ha nem születtél magasnak/jóképűnek... Biztos vagyok benne, hogy a kérdező sem ,,címlaplányokra" hajt, csupán nem született szerencsésnek, manapság már a ,,szürke egérkék" is kíméletlenül szelektálnak...... Erről ennyit" Én meg ettől a dumától vagyok rosszul már. Alacsony vagyok, nem pénzes, mégis van barátnőm. Az meg a másik, hogy sokan a "szürke egérke" alatt is bombanőt gondolnak. De elég csak a fogalmazásod nézni, hogy lássuk, mi a baja nőknek veled.
2017. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mások megkapták az élettől? Gondolod annak, aki boldog, minden az ölébe hullott?? Siránkozni lehet ilyen dumákkal, hogy en sose leszek boldog, mindenki másnak jó csak nekem nem, én nem ezt érdemlem stb. Csak elérni nem fogsz semmit, de a te dolgod, az emberek valahogy elvezik az önsajnálatot. Ahelyett, hogy kezdenél magaddal valamit, keseregsz, hogy mindenki másnak jó, csak neked nem...Csak gratulálni tudok, így tovább,ettől biztos jobb lesz!
2017. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!