Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy boldogtalan nő egy...

Milyen egy boldogtalan nő egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mikor van az a pont amikor szakítani kell a férfival?
2016. dec. 3. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
zavaró.
2016. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mellőzött.Szeretetlen. Dugatlan.
2016. dec. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mindig(ténylegesen) csak az van, ami neki jó. Vagy mondjuk semmilyen szinten nem tudja benned elfogadni a nőiességedet, de közbe folyton ő akar irányítani

Illetve nyilván vannak már eleve nagyon kritikus dolgok: ver, vagy megfenyít, rosszindulatú, semmi tisztelet nem ad neked(ez alatt nem azt értem, hogy egyszer bunkón odaszól el kell hagyni, csak hogy alapjáraton tiszteljen azért) stb. de ilyennel eleve jobb esetben össze se áll az ember.....

2016. dec. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*irányítani.
2016. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
És bocsánat azt kihagytam, hogy ha úgy érzed nem szeret, nincs semmi érzelme feléd. Ezt sajnos nagyon nehéz megállapítani a másikon, de ha már nagyon egyértelmű érdemes szakítani szerintem, a szeretet nem feltétlenül ugyanaz a szerelemmel.
2016. dec. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint en.
2016. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
Amikor a kommunikáció nem működik két ember közt akkor nem egy kapcsolat de azt általában elfelejtik a nők vagy a férfiak !
2016. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!