Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Otthonül folyton? Hogy lehet...

Otthonül folyton? Hogy lehet így elviselni valakit?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki mindig otthon ül, évek óta nem járt nálam, mindig otthon ül. Eljár dolgozni, de munka után otthon ül. Egyetlen hely ahova kimozdul munkán kivül az a kocsma, hogy lehet ilyen emberekkel barátkozni? Már kezdem nagyon unni hogy mindig csak én megyek le hozzá. Ugyan ott dolgozunk, de én hétvégén egésznap fekszik és alszik.

2017. júl. 15. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
én is mindig itthon ulok de ha engem hivna el valaki én mennék, am hogy engedheti ezt meg maganak hogy csak fekszik otthon?? nálunk itthon is mindig sok a munka.
2017. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó kérdés, de otthonülni mindenki tud.
2017. júl. 15. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg, hogy miért csinálja ezt? Valószínű nincs rá motivációja. Őt kérdezd miért. Biztos meg lehet vele beszélni.
2017. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy évek óta ilyen. Ha kérdezem jön rá minek? mindig van valami kifogása. Ha nyáron hívom túl meleg van, ha télen túl hideg. Egyetlen ami kimozditja a alkohol. De én nem iszok szóval tárgytalan.
2017. júl. 15. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
És őt nevezed te barátodnak? Ő nem a barátod, kérdező, hanem egy élőhalott. A vidéki kislányok a halál utáni életben hisznek, neki meg még a halál előtt sincs olyanja...
2017. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy otthon érzi jól magát. Gondolom nem véletlen jár kocsmába se. Lehet ott veszik körbe olyan emberek, akik között tud érvényesülni. Lehet, hogy depressziós, vagy nincs megelégedve magával. Lehet, hogy nincs motivációja. Igazából millió egy oka lehet, hogy nem szeret kimozdulni. Talán beszélj vele erről. Mázlista, hogy van valaki az életében, aki észrevette ezt és törődik vele. :) Legalább egy esélyt még adj neki. :)
2017. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!