Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy itt...

Észrevettétek, hogy itt gyakorin, azokat a felhasználókat, akiknek látszik a neve, mindig lepontoznak?

Figyelt kérdés
A válaszuk használhatóságán kívül pontozzák őket. Mert látták, hogy erre meg erre a kérdésre, ezt és ezt válaszolták. Csak szerintem nem oké ez így?

2017. júl. 15. 23:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

engem sokan nem szeretnek itt a régi nickem 70 körül mozgott


a mostani elég mélyrepüléssel kezdett, de amióta elrejtettem a nevemet (nem a % miatt), azóta fura mód elég sok 100%-os válaszom van :D


többen írták régen, hogy "amint meglátom a nevét már pontom is le, el sem olvasom amit írt"

ovis szint :D de pont lesz4rom a %-ot, ha annyira akarnám szavazó robottal simán felhúznám :D de az is ovis szint lenne

2017. júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
6%
kibeszeltek a hatam mogott, itt minden az enyem, meg ti is, talpnyaloim.
2017. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
12-es a monitor a hátad mögött van?
2017. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Fatal_3rror_ ***** válasza:
69%

Néhány felhasználónál nem csodálkozom a lepontozáson.


Vannak tipikusan olyan nevek, akiknél még el sem olvasom mit írt, már tudom hogy orbitális nagy baromság lesz a kifordult világnézetével.

2017. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%
Egy anonim fórumon kiírja a nevét. Valami felismerést akar.
2017. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%

Én egy pár hónapja még névvel írogattam, akkor olyan 65%-körül voltam. Elrejtettem a nevem, azóta 71% és folyamatosan emelkedik.

Meg így név nélkül nem tudnak lejárató kampányt indítani.

2017. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%
Én Red Vixent mindig lepontozom. Az egy idióta. Mindenkinek írja, hogy "írj rám, segítek". Mégis mi a faxt tudna segíteni egy 20 éves, aki szinte még meg sem született. Hogy ő egy életsegítő. Ja, jó.Én is :D
2017. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
en egyszer beszeltem red vixenel privatban es kiderult hogy meg dolgozni se jar soha nem is dolgozott de mikor kerdeztem hogy mibol el meg mondtam neki hogy csak kell neki is a penz mibol vesz akkor kenyeret, akkor mar nem valaszolt.
2017. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
83%

Igazából mindenkit lepontoznak, aki nem az elvárt válaszokat írja. Szerintem, ha csinálna valaki egy profilt, ami a sablonválaszokat nyomná éjjel-nappal, elég jó arányú lenne.

Egyébként sok névvel rendelkező felhasználó direkt azért névvel csinálja a dolgot, hogy felhívja magára a figyelmet. Közülük jó páran szeretnek olyan válaszokat adni, amik érthető okból lepontozottak. Pl. Miquel mindig próbál bölcsnek tűnni és coelho szintjét nyomja. Sunshinedoll minden 2. válaszába belenyom valami megkeseredett férfigyűlölős szöveget.

Red Vixen külön eset. Neki leszoktam pontozni a válaszait, de nem azért, mert ez a neve, hanem mert tényleg mindig fájdalmasan rossz válaszokat ír. Saját magának próbál követőket gyűjteni, de az égvilágon semmivel sincs képben. Kb. olyannak képzeltem el, amilyennek #18-as írta.

2017. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%
Az olyanokat akik valahova hülyeséget írnak és megjegyzik, le fognak pontozni máshol is, akkor is ha amit épp ír az pozitív (vagy fordítva). Ennek az oldalnak épp az a lényege, hogy anonim, ezzel a név kiírással meg pont elferdítik az amúgy se mérvadó százalékozási rendszert.
2017. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!