Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek túlnyomó része...

Az emberek túlnyomó része szeretné megélni azt az élményt amikor az autószalonban már csak egy papírmunka választja el attól hogy beüljön a 30-40 milliós autójába?

Figyelt kérdés

Még múltkor láttam egy videoklipet amiben az elején lassított felvételben sétál befelé a szalonba egy fekete rapper, és csak a cipőjét látni, az ügyintézővel beszélgettek majd hozta a papírokat, és megírták őket, átadta a kulcsokat és onnantól mutatja ahogy kiáll az üzlettől majd beletapos a gázba.


Én bevallom hogy ettől engem is kirázott a hideg, és szerintem ez nagy dolog, elmondhatja magáról az ember hogy szabad, megvehet amit akar, persze tisztában vagyok azzal is hogy ehhez nem elég alkalmazottnak lenni, le kell tenni az asztalra elég sokat.


2017. júl. 16. 17:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nem akarok vezetni, tojom le magasról az autókat... szóval ezt nem tudom átérezni. Na de ha egy jó helyen lévő, drága házról lenne szó, akkor szívesen átélném.


(az más kérdés, hogy amit az utolsó bekezdésbe leírtál, hülyeség, mert a többség, aki ilyen értékű autót vesz, családja pénzéből veszi, a maradékból meg van olyan alkalmazott, aki inkább ilyenre spórol, nemcsak vállalkozók vesznek ilyesmit)

2017. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!