Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszautasított egy fiú,...

Visszautasított egy fiú, azóta nem találok magamra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, beleszerettem, vagy legalábbis valami olyasmi, és rosszul érintett a hír, hogy ez nem kölcsönös. Azóta folyamatosan rossz kedvem van, céltalannak érzem a dolgokat. Amikor még úgy gondoltam, lehet köztünk valami, tele voltam reményekkel! Az lett volna a valóra vált álom.


Azóta nem érdekel a diétám se, össze eszek mindenféle hülyeségeket. Járok futni, de mióta ez kiderült, szánalmas időeredményekkel futok, szánalmas távokat...

Próbáltam folytatni az ismerkedést, de nem megy, egyszerűen "utálatot" érzek az összes többi pasi iránt, nem érdekel egyik se azóta :-(


Ti ilyenkor hogyan és mennyi idő alatt szoktatok visszazökkenni a rendes kerékvágásba?


2017. júl. 18. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb ha szünetet tartasz evvel és amikor élned kell életed most pl. Akkor ne a szerelem legyen a kapaszkodó hanem te magad. LégY türelmes, kedves, bátor, erényes, szelíd, eszes és ahogyan kell. Örökké kitarts. Én csak bátorító szavakat tudok mondani. Az hogy mit tegyél ezek rendkívül fontos tulajdonságok . Ja és a bizalom. Meg önbizalom. És máris nyersz. Ja és a jó kedv. Nehogy már ez rossz kedvet adjon sok ideig. Hát majd másik fiú jön. Fel a fejjel☺
2017. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:

De mér? Van egy halom fiú. Egy csomó. Kit érdekel egy véleménye? :D Vagy akár az összesé?

Nem túl szerencsés dolog az önbecsülésedet mások véleményére alapozni, így a büdös életben nem leszel elégedett és boldog. Tessék összeszedni magad.

2017. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom szerencsére nem vagyok homár, így nem tudom milyen érzés az ha egy fiúba vagyok szerelmes, és ő nem szeret. De azt nem gondolnám hogy emiatt az összes többit utálni kellene.

Elutasított elutasított, ez van. Viseld méltósággal, aztán majd könnyebb lesz. Egyébként nekem ha szerelmi bánatom volt, pl véget ért egy kapcsolatom, az segített ha javítottam magamon. Tanultam, edzettem, stb. Pl volt olyan kapcsolatom ami után megtanultam gitározni, az utána lévő kapcsolatomat pl ennek is köszönhettem nagy százalékban. Nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani ilyesminek szerintem.

2017. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval ez történik egy lánnyal ha őt utasítják el..
2017. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :-)


#4: miért, talán azt hitted, pillangóvá változnak ilyenkor? :)))

2017. júl. 18. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne add fel.


Biztos benne a fiú, hogy nem vicc volt részedről?

Biztos vagy benne, hogy elutasított, nem valami keverés van a háttérben?


Ne add fel.

2017. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sajnos ezek kizártak :-/

Tényleg nem érdeklem.

2017. júl. 21. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!