Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szüleim már most piszkálnak...

A szüleim már most piszkálnak a továbbtanulással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe leszek végzős középiskolás, nem szeretnék továbbtanulni, egyrészt azért mert kettessel sehová nem vesznek fel másrészt meg meghagyom ezt a lehetőséget az okos és kitartó embereknek. Amúgy is nyelvből meg matekból fel vagyok mentve ezért bioszt meg föcit kell választanom.


De szüleim, nem értik ezt meg és már folyamatosan azzal piszkálnak, hogy menjek ilyen-olyan irányba. Hogyan állítsam le Őket? Még mindig nem értik, hogy átlagnál jóval visszamaradottabb vagyok. 18 év alatt ez nem tudatosult bennük, hogy nem vagyok túl okos.


2017. júl. 18. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj, kihagytam, targoncás szeretnék lenni szóval van konkrét elképzelésem csak épp szerintük az nehéz munka. ( mondjuk igaz, mert nincs túl jó logikám , de majd belejövök)
2017. júl. 18. 20:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit kéne tenned? Semmit! Nem jelentkezel továbbtanulásra!
2017. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakmád? Van?

A targoncázás nem rossz, de a legtobb raktárban kitárazás is van, amit kézzel kell csinálni, szóval emelgetni kell rendesen. A komissiózás meg ... igazából nyolc tesióra egy múszak.

2017. júl. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lesz, mert szakközépbe járok, mondjuk azt is miattuk csináltam meg, az se érdekel.. mondjuk ha kell pakolni kézzel az ciki mert nem vagyok egy izmos csávó. Arra is gondoltam, hogy kalauznak elmenjek.
2017. júl. 18. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd kikottásodsz! Nők is csinálják, és nem NDK-s szteroidbébi-alkat egyik sem.
2017. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig az irasod alapjan abszolut nem tunsz butanak. Szerintem ha jol valasztasz szakmat,boldogulni fogsz,nalad sokkal ostobabb emberek is megelnek valamibol.
2017. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írásom alapján :) ez tetszik, mi van ha word segítségével írom a sorokat ? Írás alapján így nem nagyon lehet felmérni a másik felet.. De rendben, valami egyszerű szakma kéne ahol nincs matek ( azaz logika ) és idegen nyelv. :) A lehetőségek 75%-át már ezzel ki is lőttem.
2017. júl. 19. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!