Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szenvedtetek már hosszú...

Ti szenvedtetek már hosszú ideig álmatlanságban? Mit tettetek ellene?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Van oka? Ha van, akkor azt meg kéne szüntetni. Ha bonyolult a dolog, akkor próbálj hangolódni az alvásra. Nyugtató teák, halk lágy zene, vízcsobogás, esőcsepergés hangok, amelyik megnyugtat.

Sötét, nyugalom, lassan, mélyeket lélegezni. Azt a tippet is hallottam már, hogy kb egy percig nagyon gyorsan pislogsz, néha bevált ez is.

2017. júl. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Semmi oka. Csak nem megy. Pedig fáradt vagyok. De eddig semmi nem vált be. :/ Csak forgolódok.. Aztán, ha már megunom, akkor csinálok valamit ami érdekesebb, mint a szemhéjam bámulása. De semmi. 6-7körül tudok maximum aludni hajnalban, akkor is csak 4-5órát, úgy, hogy közben kb óránkét felébredek.

De köszi a választ.

2017. júl. 19. 01:32
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Frontin :/
2017. júl. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Kérlek ne ítéljetek el, ne nézzetek le amiatt amit most írni fogok!

Én is álmatlanságtól szenvedek.

Nagyon ritkán álmodok. ha meg kéne tippelnem kb félévente egyszer. (Sokan azt mondják, hogy bármikor amikor alszik az ember, mindig álmodik csak nem emlékszik rá, stb)

Nos..

Amikor egy kicsit elkezdtem visszaesni és napokon kersztül mindig dobtam le egy-két eksztázit, azokban a napokban mindig ákmodtam, mindegyik intenzív álom volt. Olyan intenzív, hogy felkelés után nemhogy emlékeztem rá, de felkavaró is volt, hogy vajon mi lehetett a jelentősége, mert kb minden nap az álmaim lényege ugyanaz volt...


A másik amit mindenképp szeretnék neked elmesélni és minden kommentet olvasónak, hogy egyszer a követkeőt álmodtam:

Van egy kedvenc helyem a közeli hegyen. Padok vannak ott. Régebben a haverokkal nagyon sokat ültünk ott. Rendszeresen ott lógtunk.

Aztán egy éjjel azt álmodtam, hogy ott vagyok azon a helyen, az említett padoknál, lenézek a pad alá és találok valamit.

Másnap mitán felkeltem, reggeliztem, zuhanyoztam, tehát a szokásosan indult a nap aztán felmentem a fent említett padokhoz.

Ülök a padon, lenézek a földre és ugyanazt, ugyanúgy találtam meg amit azelőtt órákkal megÁLMODTAM!!!

Ledöbbentem... Mostanáig nem akarom elhinni, hogy létezik ekkora egybeesés... Ennyi erővel akár ötösöm is lehetett volna a lottón.

Tényleg a 100 százalékból tapasztaltam a 0,1 százalékot vagy pedig láttam, megálmodtam a jövőt???

2017. júl. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Igyál meg 5 sört és 5 felest lefekvés előtt, garantáltan pillanatokon belül úgy fogsz aludni mint a bunda. :D
2017. júl. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor valamelyik szomszéd éjszaka néz hangosan filmet, nekem meg másnap korán kell kelni, mert munka van... Olyankor igen.
2017. júl. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!