Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Történt már veled olyan, hogy idegenek előtt meztelenül voltál? (akár véletlenségből is)

Figyelt kérdés
Nagyon ciki volt?

2017. júl. 19. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál kell mindent levetni? O.o
2017. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, nemrég történt, nagyon gáz volt.

Ruhát kellett nekem varratni és a varrónő azt mondta hogy este beugrik valamit lemérni. Már elég késő volt, úgyhogy nem voltam készenlétben, egy szál hosszú ujjatlan póló volt rajtam. Otthon mindig így vagyok, semmi bugyi vagy melltartó.

Halál nyugodtam fekszem az ágyban, amikor nyílik az ajtó..azt hittem anyu. Anyu is volt a varrónővel a háta mögött. Látta a pun.cimat ami nem volt frissen borotválva, aztán amikor megfordultam a csupasz fenekemet is.

Közel lakik, azóta is kerülöm :DD

2017. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
Én egyszer reggel ráérősen felkeltem, azt hittem egyedül vagyok otthon, mert úgy volt, az öcsém egy barátjánál alszik (buliztak). Szóval meztelenül, a kezemben némi tiszta ruhával léptem ki a szobámból, mentem zuhanyozni, erre a nappaliban ott ébredezik öcsém haverja, akit azelőtt még nem is láttam. Egy pár másodpercig csak így néztünk egymásra aztán gyors visszasuhantam a szobámba és felvettem egy alsógagyát :D kicsit kínos volt, de inkább poénra vettük.
2017. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!