Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is sajnáljátok, hogy...

Ti is sajnáljátok, hogy meghalt a Linkin Park frontembere?

Figyelt kérdés
:(

2017. júl. 20. 22:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy akkor mi játszódott le benne, azt csakis ő tudhatja. Nyilván depresszióval küzdött, sok trauma érte, amiknek a feléről elképzelhető hogy nem is tudunk. Ez már a dalszövegekből is látszik egyébként, pláne az utolsó albumon, amit miután a halálhíre után rengetegszer végighallgattam (előtte is szerettem), nagyon kilátástalannak tűnnek a szövegek.

Nekem két 'elméletem' van: az egyik az, hogy saját tapasztalatból kiindulva, az öngyilkosság nem feltétlen előre megtervezett lépés. Küzdhetett ellene, a családja, a zenekar, ösztönöznie kellett volna hogy küzdjön, viszont szerintem akkor ott, eljutott egy mélypontra, amit már lehet, hogy sokszor érzett, amikor nem tudott aludni vagy akármi, de ott voltak mellette a szerettei. Most egyedül volt a lakásban, akkor ért haza a családjától, pár óra múlva fotózásra ment volna, és aznap lett volna az elhunyt legjobb barátjának a születésnapja. Ha egyedül van az ember, egy ilyen napon, fel tudja hergelni magát annyira a rossz dolgokkal, hogy öngyilkos legyen, és hiába volt egy pillanatnyi döntés, közben ezerszer megbánhatja, de nincs visszaút.

A másik, hogy tervezte ezt, tudta, hogy ez lesz, és azért is reagált annyira érzékenyen amikor az új albumot fikázták sokan, mert az egész egy afféle búcsúzás lett volna. Én mondjuk személy szerint szeretem az albumot, a megjelenésekor is szerettem, de így ezek után a dalszövegek teljesen más értelmet nyernek, baromi sötétek, és kicsit ilyen feladás és elbúcsúzás hangulata van az egésznek.


Ez persze csak az én elméletem, gondoltam leírom :) Egyébként 8 éves koromtól kezdve imádom a zenekart, bár még csak 19 vagyok, így nem követhettem őket a megalakulásuktól, de ahogy az első számukat meghallottam, és rá tudtam keresni, odavoltam, és vagyok értük. A Voltos koncert életem legjobbja volt, és miután megtudtam a hírt, bőgve néztem a videót, amit akkor vettem fel, mikor Chester előttem jött le a színpadról és énekelt a kamerámba belehajolva. Nem tudom felfogni egyszerűen :(

2017. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!