Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom már, hogy mi a...

Nem tudom már, hogy mi a helyes és mi a helytelen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy egy álomvilágban élek és azt csinálok amit akarok, mert fital vagyok, nyár van stb. Mindig van kifogás. Aztán néha, mikor elgondolkozom a dolgokon, hogy mit miért csinálok, nem értem meg saját magamat és újra csak elmenekülnék minden elől. Tudom, hogy ez így nem működik, de egyszerűen nem tudok szembenézni a problémáimmal, mert akkor rosszul érzem magam és szomorú leszek. Röviden és tömören ez lenne a lényeg. Esetleg ha van valami tanácsotok,vagy tapasztalatotok hogy mit kéne tennem, hogy szembe tudjak nézni a problémákkal, hogy ezáltal megtaláljam magam, azt megköszönném. 19L

2017. júl. 23. 20:54
 1/3 Clay Morrow ***** válasza:
Hmm.. Mintha én az gondolataim jelennének meg a soraid közt. Értem miről beszélsz és dühítő, rossz érzés még én sem jöttem rá, hogy vessek ennek véget. Bár gondolom szembe kéne nézni velük, ez lenne a helyes út, csak ugye éppen ezt nem tesszük meg, ez a motiváció hiányzik belőlünk.
2017. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!írhatsz nekem,meghallgatlak és megpróbálok tanácsot adni.20L
2017. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős, sokszor én is belemerülök ezekbe. A legtöbbet az segít szerintem, ha társaságba kerülsz, vagy olyan tevékenységet végzel, ami ebből a világból visszazökkent a valósba, mert figyelni kell. Elég megeröltető tud lenni, ha már nagyon érint a dolog téged is, de idővel vissza lehet rázódni szép lassan :)

A problémáidat add ki magadból, de személyes ismerősnek csak olyannak, aki nem tud rádobni még egy lapáttal. Egyébként ha szeretnél, nekem is írhatsz, és kibeszélheted magadból a gondjaidat :)

23F

2017. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!