Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le a romák a...

Miért nézik le a romák a "magyarokat"?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom,hogy a romák a többséget az az a magyarokat,prosztónak,parasztnak,csicskásnak,nevezik lenézik őket,hiába kulturáltabbak tőlük,van aki háznál tart magyar csicskást amit a tv is bemutatott,egy ismerősnek roma származású a felesége,olyan mint egy papucs csalja a felesége,dolgozik minden fillért lead az asszonynak,miért van ez az ellentét? Sokszor hallani,hogy gárzsó meg minden megalázó megjegyzést,közben pedig sokkal különb embereket néznek le,nem irigységből? vagy mi ennek az oka?
2017. júl. 24. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen a kultúrájuk.
2017. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ez kultura hogy aki rendesebben él tőlük azt le kell nézni? nem példát venni róluk?
2017. júl. 24. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Eddig terjed az IQ-juk ennek a parazita selejt fajnak. Mit tippelsz, Indiából miért jöttek el? És miért kergeti el őket minden épeszű nemzet?

Nélkülünk már rég kipusztultak volna.

2017. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Így próbálnak védekezni, vagy visszatámadni az ellen amikor kritika éri a primitívségüket. Én azok akadok ki, amikor a félanalfabéta helyesen írni nem tudó egyed olyan dolgokat vág a magyarokhoz amik pont az ő szokásaik. pl: "bezzeg a cigányoknál enni lehet a földről olyan rend van, a magyarok meg...", "bezzeg a cigányok nem rontják meg a saját lányukat a magyarok meg" Tényleg ezeket a saját szememmel olvastam, pedig hát nyilván mindenki tudja hogy az embertelen mocsokban való élés, meg a családon belüli szex az a romák szokása...
2017. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Ez így nem feltétlenül igaz. Rengeteg roma ismerősöm van, tisztelik az embert, ha te is megadod feléjük az elvárt minimális tiszteletet, lenézést én nem tapasztaltam másokra vonatkozóan tőlük, inkább hülyének nézést, nem értik, hogy miért úgy csinálnak bizonyos dolgokat a magyarok.
2017. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

" inkább hülyének nézést, nem értik, hogy miért úgy csinálnak bizonyos dolgokat a magyarok."


Mint pl hogy elmennek dolgozni, és nem a segélyt várják? :D

2017. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam olyat cigánytól hogy ő büszke rá hogy cigány.Nekem ez úgy hangzott hogy ő is szégyeli a cigány származását és pont ezzel akarja bizonygatni hogy jó annak lenni.Nem véletlenül hordanak italy,brasil,espana feliratú polókat.Melyiken látott valaki gypsey vagy cigány feliratú pólót,legbelül mind érzi hogy ha ki is akarna tőrni ebből a fertőből a többi visszahúzná.Hontalanok ha jól tudom panjab tartományból üldözték el őket,indiában se volt helyük.Egy idősebb büszkén mesélte hogy ő még soha se kapált,meg aki a földet túrja az a magyar paraszt,én elmagyaráztam a vén bunkónak hogy neki akkor nem lenne mit zabálni.Röviden a saját kissebségkomp. vetítik ki a magyarokra.
2017. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6 os, akiket én ismerek, azoknak a 85-90 százaléka dolgozik, főleg idénymunkát, alkalmi munkát, de tisztességesen.
2017. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosítva egy kicsit amit írsz, azt nem értik, hogy minek kell megszakadni a munkában, elég annyit dolgozni, hogy meglegyen a kajára, számlára való. Én még megkeseredett cigányt nem nagyon láttam.
2017. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es.Hol láttál te olyan cigányt amelyik megelégedett kajával meg számlafizetéssel? Hol marad a bmw,mercedes az udvarról,vastag arany láncok,okos tv,teló,óra?Hol marad 3-4/napos mulatozás?-és ugye ezeket az igényeket nehéz fenntartani,ekkor kezdődnek a problémák.
2017. júl. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!