Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sose lesz normális életem?...

Sose lesz normális életem? Sose leszek boldog?

Figyelt kérdés

Sokszor az öngyilkosságon gondolkodok, mostanában egyre többet. Egész nap mosogatok, napi 11 órát dolgozok. Nap végére kb. nem érzem a lábaimat, de úgy vagyok vele hogy meg kell csinálni. Csak a fizetésért....(De így sincs meg 200) Bírom a kemény munkát. Pedig lány vagyok és nem egy erős testalkatú. Eddig csak kemény fizikai munkákat végeztem életem során, tehát nem új dolog ez. És mindig úgy voltam vele hogy soha többet. De most meg úgy vagyok vele hogy összeszorított fogakkal, de megcsinálom...összegyűjtök egy minimális összeget. Hogy kezdhessek valamit az életemmel. Hogy létrehozzak magamnak egy normális életet. A tanulásnak nem láttam értelmét. Legalábbis itt magyarországon nem, pont úgy mint semminek sem, el akarok innen menni. De teljesen egyedül, kevés pénzzel, nyelvtudás nélkül, bármiféle végzettség nélkül aminek lenne értéke, nem tudom milyen esélyeim vannak.

Talán semmilyenek. Ha kell csöves leszek az elején, de szakítani akarok az eddigi életemmel. Amiben mások diktálják mit kell tennem, olyan emberek vesznek körül akikkel semmi közünk nincs egymáshoz, azt teszem amit nem akarok, és nem vagyok szabad, nem vagyok boldog. Sose voltam boldog ember. De most, olyan szinten állok, annyira mélyen vagyok már lelkileg, hogy bárminek képes vagyok örülni, a legapróbb kedvességnek, kedves szónak, akár csak pár óra szabadidőnek amikor nem a fehér csempéket látom, hanem az utcán sétáló embereket. Tegnap előtt rémálmaim voltak. Alvásparalízissel vegyítve többször is. Annyira durva volt, hogy sírtam amikor felébredtem. 1,5 óra félálomban vergődés, és másnap reggel 6kor munka. A 2. órában már a sírás kerülgetett, már fizikailag rosszul voltam, úgy éreztem majdnem összeesek, de megcsináltam a napot mint bármelyik másikat. Csináltam...csinálom. Nem panaszkodok senkinek. Csak itt. És ha lehurrognak emiatt hogy sajnáltatom magam,nem érdekel. Nincsenek barátaim, nincs senkim, semmim. Az az idő már elmúlt... már csak magamra számíthatok. Elmennék pszichológushoz, hogy először fejben jöjjek rendbe, de nincs rá pénzem. Se időm. Most is az alvásidőmet b&szom el, hogy kiírhassam ezt a kérdést. Nézni az utcán a boldog embereket, elmenni bulizni és erőlködni hogy jókedved legyen stb. Úgy érzem nem tartozom sehová, nem hiányoznék a világból, ha nem léteznék. Egy buliban megismerkedtem egy külföldi sráccal, akivel azóta beszélünk fb-on. Kb. eddig ez dobta fel a napjaimat. Meg a remény, hogy vannak normális emberek, csak nem körülöttem. Csak ennyi, ez a tudat.

A 40fokos konyhán romákkal körülvéve, a semmit mondással, az alpári f@*szságokkal (bocsánat ezekért a szavakért) próbálom emlékeztetni magamat, hogy van kiút. Hogy lesz jobb.

(egyébként ez egy másik munkahelyem volt)


A kérdés: mi a kiút?

Mert én nem találom.


2017. júl. 25. 02:02
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Na úgy érzem ezért a kérdésért szét fognak szedni, hogy sajnáltatom magam.
2017. júl. 25. 02:04
 2/22 A kérdező kommentje:
De nem érdekel, ezt ki kellett írnom magamból.
2017. júl. 25. 02:04
 3/22 anonim ***** válasza:

Milyen nyelven beszélsz a külföldi sráccal?

Egyébként ne törődj vele ha valaki ezért leszól. Nagyon szét tud esni az ember életet, lelkileg tönkretehetnek nagyon könnyen sajnos.

Hol dolgozol helyileg? Azért kérdem, mert dunántúlon sokkal nagyobb fizetést kapsz, mint máshol az országban. Tanulj pincérnek, az nagyon megérné.

A munkahelyedet meg hagyd ott még most! Inkább keress kevesebbet, de legalább legyen időd magadra. (Persze ha tudsz találni új munkahelyet csak akkor lépj ki)

2017. júl. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem, ez semmikeppen nem sajnaltatas, valoban nem konnyu a helyzeted. Az ertelmetlen kreativitasmentes rabszolga munka senki lelkivilagara nincs jo hatassal, foleg ha reggeltol estig tart es nem is fizetik meg. Ilyenkor az ember nagyon hamar kilatastalannak latja a helyzetet.

De sajnos a helyzeted mar kovetkezmenye valaminek, amit lehet hogy elotte kellett volna mashogy csinalni. " A tanulasnak nem lattam ertelmet" -irod. Akkor sajnos milyen mas munkat varsz? Mert ha nem is egyetemrol beszelunk, de ha legalabb valami szakmat kitanultal volna, akkor azzal most jo eselyekkel indulhatnal kulfoldre. Foleg miutan azt irod ez volt eredetileg is a terved.

Nos ha meg mindig igy gondolod, akkor innentol epits fel egy tervet, hogy hogyan latsz hozza. Pl hogy megtanulod legalabb a nyelvet, esetleg valami gyorstalpalon valami szakmat is?

Ha nyelvtudas es szakma - de minimum nyelvtudas- nelkul mesz ki, nem biztos hogy a kulfold is bejon majd hosszutavon. Rovidtavon lehet, mert ugyanezert a rabszolga meloert tobbet kapsz majd, de ha nem lesz tovabb lepesi lehetoseged, elobb-utobb ugyanigy fogod erezni magad mint most.

2017. júl. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nyelvet tanulni mindenképp szeretnék. Van egy tervem igazából... Rabszolgamunka, nyelvtanulás, normálisabb munka, továbbtanulás, normális munka.


Nem tudom mit tegyek. Hogyan lássak neki, semmi nélkül.

Nem akarok 30 év múlva egy kiégett, csóró, leépült, besavanyodott ember lenni, aki a gyerekeinek az életét is elcseszte mivel a sz@rba nevelte őket. Normális életet szeretnék. Csak ennyit. Nagyon rég voltam ennyire magam alatt.

2017. júl. 25. 02:32
 6/22 A kérdező kommentje:
És igen érzem hogy ez a monotonitás megöli a lelket, leépít agyilag, besavanyodok tőle. Már nem érzem magam embernek.
2017. júl. 25. 02:35
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
Vigyazzatok kamu.....unatkozo faszi lehet
2017. júl. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ramses83-tól 11 üzenetet kaptam, és nem érti hogy nem ismerkedek. Aki a kérdéssel kapcsolatban ír, annak válaszolok. Segítségre van szükségem, nem bájcsevejre....
2017. júl. 25. 02:52
 9/22 anonim ***** válasza:
Én írtam normális levet (nem ismerkedés miatt), elég hosszú, remélem láttad, és nem veszett el a többi levél között.
2017. júl. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én max pár kedves szóval tudok segíteni, ha az segít, ahogy legelején írtad. Ahogy írod privikkel bombáznak, én nem írok privit, max ha szeretnél írj, de többet tényleg nem tudok ígérni mint beszélgetést, pár kedves szót, ha segít. :)
2017. júl. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!