Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok 179cm 80kg...

15 éves fiú vagyok 179cm 80kg körüli szerintetek hogyan fogyjak? Mert minimum vagy 5 kilót leakarok adni naponta csinálok felüléseket meg jövőhéttől megyek edzőterembe.

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minek olvastál utána?
2017. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hogy minek???
2017. márc. 2. 10:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi az, amit elolvastál a témában?
2017. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem kell sokat enni, kerülni kell a nassolni valkókat, sokat kell,mozogni
2017. márc. 2. 10:27
 5/15 A kérdező kommentje:
valókat*
2017. márc. 2. 10:27
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne napi 3x egyél annyit amennyi belédfér, hanem 5x csak annyit amitől már nem vagy éhes. Egészséges, nem hízlaló kajákat egyél, nasit hanyagold. Ha piálsz, figyelj rá hogy utána ne zabálj mert megjön tőle az étvágyad. Felülés magában semmit se ér, kardióedzéssel és súlyzózással fogsz effektíven fogyni, a futás és a biciklizés a legjobb egyszerű kardió.

Én ezzel a rém egyszerű tervvel adtam le 17 évesen 10 kilót. Közben elkezdtem rendesen kondizni is.

2017. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Miért akarsz fogyni?
2017. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mert dagatnak látom magamat az arcomis egy kicsit duci még tavaly májusban 70kg voltam szeretnék lenni megint olyan 70 kg körüli
2017. márc. 2. 11:33
 9/15 anonim válasza:
A magasságodhoz ez a súly teljesen normális. Ha dagadtnak látod magad, az nem jó. Testképzavarra utalhat, aminek a vége lehet anorexia. Bár fiúk körében ritkább, de sajnos előfordul. Ha edzeni jársz az jó lehet, kérj tanácsot szakembertől az étkezéssel kapcsolatban. És nem mindegy, hogy mennyire vagy izmos. Sokan csak a kilót nézik, de az izom nehéz. Az arcon nem nagyon tudsz változtatni, ha olyan alkat vagy, illetve olyan a csontozatod, akkor sosem lesz vékony. Edző, dietetikus segítségét kéne kérni inkább, ők többet tudnának segíteni, mert látnak. Itt csak általánosságban lehet mondani bármit is, de látatlanban nem tud senki igazán jó tanácsot adni.
2017. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:)
2017. márc. 2. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!