Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Mennyire vegyem komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mennyire vegyem komolyan, hogy a parom naponta minimum 10 csaj kepet kedveli?

Figyelt kérdés

Beregisztraltam instagramra. Nem kellett volna. Ezek a lanyok altalaban ugyanazok. A kepeken hianyos oltozet, mellkirakasok, "csokos szaj", stb. :(

Termeszetesen eloszor ezt egeszsegesnek gondoltam, de miutan egy honapon keresztul mindennap igy megy es egyre gyakrabban kezdi elforditani a telefont, laptopot elkedtem gyanakodni. :(



2016. ápr. 7. 08:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A parod egy kislany. Nem kell komolyan venni.
2016. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A paromat, ugye? (Vagy azt, amit csinal?)
2016. ápr. 7. 08:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Nehez erre valaszt adni...en is kedvelgetem a csinos ismeros csajok kepeit,mikor volt baratnom akkor is kedvelgettem oket,de nem csaltam meg a paromat.Szval ez ember fuggo.Ha zavar tedd szova,a sracnak.Ha megcsalasra gyanakszol akkor ne csak ebbol indulj ki keress mas jeleket is esetleg 27/f
2016. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát ez még nem megcsalás,úgyhog még a parodat komolyan veheted,Neked kell érezni,hogy van e ehhez idegrendszered. Nekem nem lenne az tuti... Elfordítgatni a laptopot.. Legalább akkor nézegetné őket mikor te nem vagy ott.. Tényleg egy gyerek lehet.
2016. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak mas jelek is, de lehet csak en reagalom tul. Igy nagyon nehez eldonteni, hogy felhozzam-e neki vagy nem. Elvileg "felnott parkapcsolatrol" van szo (gyakorlatilag nem). Nem vagyunk mar tizenevesek.
2016. ápr. 7. 08:38
 6/16 A kérdező kommentje:
Annak, aki irt uzenetben annak uzenem, hogy nagyon sajnalom, hogy nem irok vissza, de remelem megerti, hogy szeretnek nevtelen maradni es nem azert jottem, hogy kibeszeljem a paromat a hata mogott. (ui: Az atlagos sracok a legjobbak, en mindig is tartottam a meno sracoktol es remelem, hogy te is talalsz egy lanyt aki hasonloan gondolkozik!)
2016. ápr. 7. 08:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sértő rád nézve. Nem tisztel meg annyira, hogy ne instagrammos k*vákra recskázzon egész nap.


24/F

2016. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem vészes, és legalább nem búza. Ez is valami.
2016. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Pff... Sajnálom hogy ilyennel hozott össze a sors
2016. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Eleg megosztoak a valaszok. :/ :)
2016. ápr. 7. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!