Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhatott ez az ember?...

Mit akarhatott ez az ember? Jól tettem, hogy futottam? Mit csináljak, ha megint találkozok vele? 16l

Figyelt kérdés

Ma mentem barátnőmék felé, amikor egy nem valami forgalmas utcába tértem be, és ott állt egy roma banda a túloldalt, tőlem kb 5-6 méterre. Szemem sarkából láttam, hogy nagyon mutogattak felém meg néztek rám, de leignoráltam. Kb 2-3 perc múlva jött egy kocsi lassítva a hátam mögött. Hátranéztem, és szintén egy roma fiú ült benne, 19 körül lehetett. Hirtelen az jutott eszembe, hogy mivan, ha ő abból az előbb látott romabandából van és "kiszemeltek" maguknak. Elkezdtem gyorsabb tempóban menni, majd rámdudált, de már sokkal közelebb volt hozzám, 2 méterre ha lehetett. Amikor ezt észrevettem, olyan erőből elkezdtem futni, ahogy lehetett. A kocsi mintha megint csak elkezdett volna begyorsulni, én meg futás közben a lehető leggyorsabban befordultam egy pékségbe, ahol az eladónő nagyon furcsán nézett rám, kb látta, hogy meg vagyok rémülve. Vettem egy vizet, és miután már kimentem sehol sem volt a kocsi meg az ember sem.

Szerintetek jogosan ijedtem meg és futottam el vagy csak túldramatizálom? A közelemben senki sem volt ekkor, lehetetlen hogy másnak dudált volna rajtam kívül.


2017. júl. 26. 16:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted nagyon is, en is elfutnék fiú létemre mert ezeknek az a taktikajuk hogy sokan jönnek felfegyverkezve ráadásul.
2017. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vegyél paprika spray-t! Sokszor azon múlhat, hogy nem rabolnak el.

Ha csapatban vannak, akkor legyőzhetetlennek hiszik magukat. Mindenkinek beszólnak. Képesek megkéselni is hogy elvegyék a pénzed. Nem érdemes velük leállni beszélni, vagy verekedni. A futás a legjobb megoldás.

2017. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!