Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert mindig engem talalnak...

Miert mindig engem talalnak meg az emberek?

Figyelt kérdés
Ugy ertem mindig nekem panaszkodnak idegen emberek az utcan, tolem kérdezgetnek mindent (hol van ez az meg ilyesmi), egyszeruen mindig mindenki engem talal meg... Meg ha egy idegen varosban vagyok akkor is engem kerdezgetnek es mondogathatom h nem vagyok odavalosi.. Miert lehet? Vagy titeket is "zaklatnak" sokszor? Tul szimpatikus lennek vagy ennyire látszik h kozvetlen vagyok? Nem ertem.

2017. júl. 27. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, szerintem le lehet vágni sokszor külső alapján is, hogy te ilyen jó hallgatóság leszel.

Engem főleg nénik és bácsik találnak meg. Múltkor egy teljesen átlagos, értelmesnek látszó nő kezdett el nekem meg barátomnak beszélni az egyik boltban, minden előzmény nélkül.

Vagy a vonatutakon, még ha fülhallgató is van a fülemben, dumálni kezdenek. Néha érdekes, néha meg iszonyú fárasztó.

De érdekes, mert én nem baromira nem vagyok nyitott és közvetlen, félénk vagyok.

Lehet látszik rajtad, hogy kommunikatív és értelmes vagy.

2017. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen en is ezekre gondoltam, szivesen elbeszélgetek bárkivel nem arrol van szo, eleg nyitott vagyok, de en nem nagyon szoktam igy kezdemenyezni beszelgetesben idegenekkel, de azert megis annyira furcsa hogy mindig engem nem hagynak beken, de azert megnyugodtam hogy masokkal is csinaljak ezeket :)
2017. júl. 27. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
engem a tarhálóm szoktak betalálni. hol 100 forint hol tűz hol cigi, és mindig tőlen kérdezik. nem dohányzok persze, és mikor megkérdeztem egyszer h miért pont tőlem kér egy szálat, azt mondta a csávó, hogy tisztára bagós pofám van...
2017. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez igen az mar indok :D igen nekem is volt h utanunk szoltak h 'he lanyok nincs egy szal cigitek'? Szerintem mostmar csak ertuk is legyen egy doboz cigi nalunk biztos ami biztos alapon :D
2017. júl. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!