Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valaki rajtam kívül aki...

Van valaki rajtam kívül aki rettentően utálja a vasárnapokat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ekkor van egy csomó fantasztikus sportesemény. Imádnivaló 😃
2017. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én a hétfőket utálom.Meg a hülye kérdéseket.
2017. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3. És egy olyan oldal látogatója vagy ahol rengeteg a hülye kérdés, mazochista tetszik lenni?
2017. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak unatkozom és az utálat is jobb a semminél :D
2017. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, van. De én amúgy minden napot, azaz az egész életet utálom, hiába is töltöm meg tartalommal.
2017. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert általában mindig ugyanúgy telik.

Vége a hétnek.

Reggel 9-10 fele felkelek, reggeli, egykor ebéd, délután 4-ig kb semmit se csinálok, aztán előszedem a tanulnivalót, hajatmosok, fürdök, hajat szárítok, közbe tanulok, aztán vacsora, aztán általában eszembe jut, hogy elfelejtettem valami beadandót, aztán alvás 22:00-23:00 fele.

Nagyon unalmas érzés, hogy mindig újrakezdődik egy hét, órarendszerűen telnek a hétköznapjaim is, általában hétfőn vannak a legszarabb óráim, nagyon hosszú a nap, és alig várom a délutánt, hogy egyedül lehessek, és ne 40 másik gyerekkel összeszárva.

De ez már a hétfő :D

Remélem jövőre nem így lesz.

Ja és azért sem szeretem a vasárnapot, mert mindig olyan érzés, hogy elpocsékoltam egy hetet, egy hétvégét semmi hasznossal sem töltöttem.

2017. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, *összezárva
2017. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!