Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legviccesebb/legfurább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legviccesebb/legfurább indok, amivel szakítottatok/szakítottak veletek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szakítás nem volt olyan sok, de lekoptatásban a legfurább az volt, amikor a pasinak már nagyonsokadjára mondtam nemet, de még mindig nem hagyott békén, ezért odahúztam a barátnőmet, és elmondtam, hogy leszbikus vagyok. Utólag rájöttem, hogy rossz ötlet volt, ez sem jött be :D
2014. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
A legfurább a "nem te vagy az ". Ezen kívül a szokásos szar dumák voltak amikor a másik szakított meg néhány értelmes is. A legidiótábbat nem írom ki ide, mert annyira jellegzetes, h könnyen rá lehetne ismerni :(
2014. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
velem eddig csak egy srác szakított, de az nagyon vicces volt. elmagyarázta, hogy nagyon kedvel engem, de én olyan fura vagyok és úgy érzi nem illünk össze. ez eddig rendben is lenne. a vicc az, hogy nem is tudtam róla, hogy járunk. azt sem tudtam, hogy miről beszél:)
2014. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

öhm igazából lekoptatás volt

azt mondta hogy "nem tudnám leélni az egész életem egy lány mellett"

2014. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
túl jó vagyok hozzá...ebben az a vicc hogy én mondtam neki.(ba dum tss)
2014. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár indok nélküli szakítás (vagyis nem is nevezném szakításnak, inkább lepattintás), szakítás talán az volt a legérdekesebb, srác kiment 1 hónapra külföldre dolgozni. Én vártam rá, számoltam a napokat, és nagyon hiányzott. Hazajött, 3-4 nap után az aromba vágta, hogy nem hiszi el, hogy 1 hónapig hozzám nem nyúlt senki, és nem bízik meg bennem, hagyjuk egymást....
2014. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicces meg fura, de a leglogikátlanabb lekoptatás az volt, hogy a pasas azt mondta nekem, hogy nem akar kapcsolatot tőlem, mert a munka miatt nincs ideje barátnőre... 4 nap múlva már volt csaja, aki nem én voltam :D
2014. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus nálam jobbat érdemelsz.
2014. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább megalázó volt, mint vicces, a pasi szövege ez volt, az első együttlétünk után (nekem szó szerint első volt): én csak szűz lányokat dugok...mivel te már nem vagy az, megyek a következőre...
2014. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld. :)


Én azért szakítottam egyszer, mert nem tudtam, mit vegyek neki karácsonyra (neki persze ezt nem vallottam be). Hónapokig bűntudatom volt az eset miatt.

2014. aug. 30. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!