Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg szeretném festeni a...

Meg szeretném festeni a hajamat fiú létemre, mi erről a véleményetek? A hajszín természetesen normális lenne, nem lila-kék stb. hanem kissé világosabb, olyan középszőke vagy vöröses, de nem erősen. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Már régebb eszembe jutott, de eddig nem tettem semmit még.
2017. aug. 3. 12:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
10-es, a pink-lila hajaddal fiú v. lány vagy?
2017. aug. 3. 15:41
 12/19 anonim ***** válasza:
Lány 😂
2017. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Na jó, pont ez a lényeg, lánynak még el-el megy.... De fiúknak is? Mert én láttam strandon egy kb. 17-18-as fiút akinek KÉK haja volt.... de mondjuk én nem ilyen extrém dolgokra gondoloik, mondom, egy középszőke,enyhe .... azért köszi.
2017. aug. 3. 15:46
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúnak is simán elmegy, de persze tudni kell viselni, mert az emberek megbámulnak vele. Egyébként az megkérdezhetem, hogy most milyen színű a hajad? Mert, ha nagyon sötét, akkor ugye először szőkíttetni kell meg nem is biztos, hogy megy a színeidhez a sokkal világosabb haj.
2017. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A mostani hajszínem inkább barnás, de van benne kevés, de sajnos nem látszó szőkeség, igazából szőkíteni szeretném, hogy a hajam világosabb legyen.
2017. aug. 3. 15:51
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem fesd be nyugudtan,főleg ha jól áll az a szín. Amúgy hány éves vagy?
2017. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
szerintem jól állna... 18 leszek
2017. aug. 3. 17:43
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá fesd be !
2017. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na, megvolt a festés... :)) 2 és fél órát kínlódtunk a fodrászommal, először spray-vel, de az nem jött össze mivel a hajpigmentjeim nagyon erősek (középbarna eredeti szín), de végül az erős (E20) palette szőke hajfestékkel megfestettük, 32 percet hagytuk hatni, és lemosás után egyszerűen fantasztikus lett :D nagyon tetszik nekem, a fodrásznak, és a családomnak is :))) nagyon meg vagyok elégedve, és szép, diszkrét szőke lett, nem erős PLATINASZŐKE, hanem olyan 75 szőke 25 világosbarna arányban, nagyon jó lett. Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2017. aug. 31. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!