Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs összhangban az...

Miért nincs összhangban az ahogy érzek és ahogy viselkedem?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk lehet hogy szomorú vagyok,mégis kifelé az látszik hogy mintha vidám lennék,vagy éppen fordítva. Például amikor kiderült hogy depressziós voltam és mondtam az ismerősömnek ő azt mondta hogy nem is gondolta volna mert ebből ő semmit nem érzékelt. Tehát nem nyilvánulnak meg a valódi érzelmeim a tetteimben,nem lehet tudni hogy boldog vagy szomorú vagyok belül,mert kifelé mindig ugyanazt a viselkedést mutatom.
2017. aug. 4. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az arcod szerkezete miatt? Nekem például lefelé görbül egy kicsit a szám, ezért ha nem mosolygok, akkor is megkérdezik - inkább azok, akik kevésbé ismernek - hogy nincs-e valami baj. Azt is mondták már, hogy úgy nézek ki mint egy depressziós.

Viszont akik régebb óta ismernek már megszokták, a családom sem látja kívülről, hogy mikor van valami bajom, mert mindig ugyanazt a komor arcot mutatom, kivéve amikor történik valami megmosolyogtató.

De ezzel sokan vannak így, lehet, hogy a te környezetedben is van olyan, aki hasonló cipőben jár.

2017. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert megszoktad az állandó színészkedést, és kevés őszinte pillanatod van.


[Mindnyájunknak négy arca van:

- egy amit mutatunk

- egy ami létezik

- egy amit igaznak tartunk

- és egy amelyik igaz]


Te az elsőt viseled állandóan.

2017. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is igy vagyok, azt modnják hogy mindig mosolygok és vidám vagyok, de közben belül borzasztoan érzem magam. még öszintés se tudok, nevetni, hiába legyen az a poén akármien jó, kimutatni nem tudom
2017. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!