Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szeretitek a külsőtöke...

Lányok, szeretitek a külsőtöket? Szépnek tartjátok magatokat? Mit szerettek magatokban, és mit nem? Mennyire van összhangban az, ahogy Ti látjátok a külsőtöket, azzal, ahogy a környezetetek látja?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés.


Én szépnek találom a hajam és az arcom. Az alakom nem az igazi.


És kb. ezt jelzi vissza a környezetem is. Kivéve a párom, mert ő mindenemért odavan.

2013. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Még pár kérdés kiegészítésként:

Szaoktátok magatokat másokhoz hasonlítgatni? Van a környezetetekben olyan, akire irigyek vagytok a külseje miatt?

2013. jan. 18. 13:49
 3/14 A kérdező kommentje:
*szoktátok
2013. jan. 18. 13:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem. Szépnek tartom magam, a saját korlátaimon belül. Sosem leszek egy Naomi Campbell vagy akárki más szupermodell, de magamból kihozom a legjobbat. Szeretem a hajam, a vékony derekamat, a szememet, meg az eszemet, a humoromat, az önbizalmamat, a hobbijaimat, a gondolkodásomat, a kitartásomat, a sikereimet.

Nem fogok felsorolni dolgokat, hogy mit nem szeretek magamban, mert visszautasítom azt az elképzelést, hogy az emberek ezzel ostromolják a saját önbizalmukat. Lehet, hogy én felsorolok 1-2 dolgot, de mások lehet, hogy 3 oldalas fogalmazást tudnának írni arról, hogy mit nem szeretnek magukban, és nem tartom egészséges dolognak ezt.

Általában megegyezik az, amit én gondolok azzal ,amit más gondol. Persze mindig lesz olyan, aki kivetnivalót talál abban, ahogy én kinézek, de az önmagával sincsen teljesen kibékülve, mert egészséges önbizalommal rendelkező ember nem kritizál másokat.

Nem szoktam másokhoz sem hasonlítani magam, mert egyáltalán nem reális dolog. Magamból igyekszem a maximumot kihozni, magamból tudom csak megcsinálni a legjobb formámat, nem pedig másból. Ha másokhoz hasonlítanám magam, önbizalom hiányos lennék, és folyton stresszben élnék, vajon elég jó vagyok-e, vagyok-e olyan jó, mint xy, mit kéne csinálnom, hogy olyan legyek én is? stb. Előítéletes, felszínes és rosszindulatú lennék, és nem csak a sajátom, de mások életét is nehezíteném a folyamatos kritizálással. Nekem ez nem hiányzik.

Nem szoktam irigy lenni senki külsejére. Persze, megdicsérek valakit, hogy de jó formában van, milyen szép a feneke, vagy akármi, de nem vagyok rá irigy. Az én testfelépítésem teljesen más, más a genetikám, soha nem fogok úgy kinézni, mint xy- éppen ezért tök fölösleges irigykedni emiatt.

2013. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Alexandra0908 ***** válasza:
100%

Inkább megbarátkoztam vele,mintsem szeretem. :)

Mikor hogy...bizonyos napokon bányarémként érzem magam vmikor pedig hercegnőként. :)

Nagyon szeretem a szemeimet és a mosolyomat...azt nem,hogy alacsony vagyok és átlagos testalkatom van a vékony helyett..:/

Negatív véleményt még nem mondtak a külsőmre,legalábbis nem hallottam...úgyhogy azt hiszem a környezetemben élők "szebbnek" tartanak,mint én saját magamat. :)

Nem szoktam magamat másokhoz hasonlítani... én így nézek ki és ebből kell kihoznom a legtöbbet.Nem irigykedek senkire.

21

2013. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megbarátkoztam magammal.Szépnek nem tartom magam,viszont nagyon szeretem hogy magas vagyok és hosszúak a lábaim,külön hálás vagyok hogy nincsenek nagy melleim,legalább így kényelmesen tudok hason aludni.A hajamat színét szeretem még amit régen utáltam.Csak sajnos nálam többször vannak rossz napok mint jók ezért néha sikerül majdnem csövesnek öltöznöm.Hiába a ruhákkal mindig is hadilábon álltam.:)
2013. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten. Nem tartom magam nagyon rondának, de szépnek sem. Az orromat nagyon nem szeretem, mellem sincsen, amúgy az alakom nem vészes, nem vagyok kövér, és rendszeresen. Szerintem elég átlagos vagyok. A környezetem? Volt pár igazán kellemes csalódásom, több fiú is megdicsért, de több önbizalmam hosszabb távon nem lett tőle, mert én is látom magam és semmi olyan szép nincs bennem.
2013. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az alakommal meg vagyok elégedve(annak ellenére, hogy alacsony vagyok), az arcommal viszont nem (nagy orr, anyajegyek):/ Van amikor különösen csúnyának érzem magam, van viszont amikor nagyon szépnek. utálom, hogy ilyen önbizalomhiányos vagyok, dehát ez van. mindig másokhoz hasonlítom magam, nem tudom azt elérni, mint amit az egyik előző válaszoló írt.

a családom persze azt mondja, hogy nagyon szép vagyok, a barátnőim nem nagyon mondanak semmit (lehet, hogy ez azt jeletni, hogy csúnyának tartanak), de még senki nem mondta nekem, hogy csúnya lennék. tehát nem tudom, hogy a környezetem igazából mit gondol. nem szeretem magamban, hogy állandóan mindenkinek meg akarok felelni:/ 15L

2013. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A magasságommal biztosan nem, egyre jobban zavar. Nem tartom magamat szépnek, de csúnyának sem. Néha elégedett vagyok magammal.
2013. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szeretem az alakom,a hasam szép lapos a fenekem pedig kerek,viszont nincs önbizalmam, nem is merem kihuzni a hátam vagy nem tudom a vállaim picit előreesnek ez utálom, meg hogy vékony a szám ezt is utálom magamon
2013. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!